17 Haziran 2016, Cuma 16:01:09

THY'nin Ankara uçağında arıza

Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün gerçekleştireceği İstanbul-Ankara seferini yapacak olan uçağı teknik arıza nedeniyle seferden çekildi.
  • Bu ucak 2000 model ve hala sefere mi veriliyor?? Bu nasil bir sorumluluk altina girmedir? 2000 model otobusler okul servisi oldu. Ucak bu en teknolojik olmasi gereken sey sozde...
  • Hani teknik temizlenmişti,kalifiye yönetici kalmadı,me kadar iş bilmez,beceriksiz,bilgisiz yöneticiler,hepsi eş dost torpille atandı,,ne bekliyordunuz olacağı buydu,acemi şöförün kaza yapması sürpriz olmaz,imş daha kötü şeyler olmaz,eleman sorunu yok yönetim sorunu var ,işler göründüğü kadar basit değilmiş müdür olma meraklılarına !!!
  • Bunca teknik arıza peş peşe....
  • THY Teknik´te iyi bir temizlik yapilma vakti geldi ve geciyorda. Elbette 1-2 ariza olur ama bir ayda 6-7 teknik ariza biraz süpheli bir durum. Global markamiza zarar vermek istiyorlar.

Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün gerçekleştireceği İstanbul-Ankara seferini yapacak olan uçağı teknik arıza nedeniyle seferden çekildi.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; THY'nin bugün Atatürk Havalimanı'ndan saat 14.00'da planlanan TK2154 sefer sayılı Ankara uçağında teknik bir arıza meydana geldi.

Yolcu alımı başlamadan önce tespit edilen arıza nedeniyle TC-JGC kuyruk numaralı Boeing B737-800 tipi uçak, yapılan kontrollerin ardından seferden çekildi.

İstanbul-Ankara seferine, TC-JHE tescilli başka bir Boeing B737-800 tipi uçak tahsis edildi. İstanbul-Ankara seferi yaşanan aksaklık nedeniyle yaklaşık yaklaşık 2 saatlik gecikme yaşadı. Uçağın birazdan Ankara için hareket edeceği öğrenildi.

©AirportHaber

THY'nin Ankara uçağında arıza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

TC-JGC ~ 2 yıl önce
Bu ucak 2000 model ve hala sefere mi veriliyor?? Bu nasil bir sorumluluk altina girmedir? 2000 model otobusler okul servisi oldu. Ucak bu en teknolojik olmasi gereken sey sozde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alaturka ~ 2 yıl önce
şu tablo ve sözleri herhalde bir tek bu ülkede duymak mümkün :)),eski olunca ne oluyor size göre çok merak ettim :) tüm bakımları yapıldıktan sonra uçağın eskisi yenisi olmaz,yenilerde de bu tarz arızalar görmek mümkün
340 ~ 2 yıl önce
340'lar yirmi yaşında ve hala taş gibi hac seferleri yapıyolar. bırak da jgc gibi uçakları yurtiçine bağlasınlar, önemli olan yurtdışı. londraya eski uçak gittiğini gördünüz mü? hep JTx serisi, JVx serisi uçar
eski? ~ 2 yıl önce
Amerikada 25-30 yaşında uçaklar vızır vızır uçuyor.
Yönetici sorunu ~ 2 yıl önce
Hani teknik temizlenmişti,kalifiye yönetici kalmadı,me kadar iş bilmez,beceriksiz,bilgisiz yöneticiler,hepsi eş dost torpille atandı,,ne bekliyordunuz olacağı buydu,acemi şöförün kaza yapması sürpriz olmaz,imş daha kötü şeyler olmaz,eleman sorunu yok yönetim sorunu var ,işler göründüğü kadar basit değilmiş müdür olma meraklılarına !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ay Allah korusun ~ 2 yıl önce
Bunca teknik arıza peş peşe....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 2 yıl önce
THY Teknik´te iyi bir temizlik yapilma vakti geldi ve geciyorda. Elbette 1-2 ariza olur ama bir ayda 6-7 teknik ariza biraz süpheli bir durum. Global markamiza zarar vermek istiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mağduriyet Müzesi ~ 2 yıl önce
Evet, hepsi paralelci...
line ~ 2 yıl önce
teknikde yeterli sayıda personel mi kaldıda temizlik yapılsın....
Viks ~ 2 yıl önce
Ne saçmalıyosun birader sen
HARRANLI ~ 2 yıl önce
Adamlarin buyuk cogunlugu ozelde suanda global markanizin degeri ortada
hatbakim ~ 2 yıl önce
1 ayda 6-7 ariza supheli demis.ee tabi cehalet bedava..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000