05 Mayıs 2012, Cumartesi 09:47:15

THY’NİN ALTIN BOYNUZU GELİYOR

Türk Hava Yolları’nın Airbus’tan sipariş ettiği A330 tipi uçaklardan sonuncusu da önümüzdeki günlerde teslim alınacak. TC-JNR tescilli uçağın ismi ise diğerlerinden biraz farklı olacak.
  • Bir THY Teknisyeni olarak , THY düşmanı insanlara cevap yazmaya bile 2 dk. ayırmam.Onlara fazladır. Şirketimizle gurur duyuyoruz.Yeni uçağımız ve gelecek olan uçaklarımız hepimize hayırlısı olsun.
  • Bu ucak hangi noktalara ucacak geldiginde bilen var mi? BUE ne zaman aciliyor? Ya ULN?
  • Dediklerin gerçekten doğru kardeşim.
  • thy ye saygılar diyosun sonrada demediğini bırakmamışsın şirketimize.girdikte neoldu diyorsun? pardon ama sen ne bekliyordun? yada neyi elde edemedin giripte? paranımı vermediler neoldu yani? anlat söyle? ne bekliyordun? şükretmeyi bil biraz. % 75 i demiş.sen okadar insanımı tanıdın şirkette? kaç kişiyle tanıştında insanlar hakkında yorum yapıyosun bide % delik dilim veriyorsun? sen bi sokağa caddeye çık bak millet açlıktan işsizlikten kırılıyor dökülüyor...üstüne saldırıyorlar insanın sinirden herkes krize girmiş.

Türk Hava Yolları, fabrika çıkışlı uçaklarla filosunu güçlendirmeye devam ederken önümüzdeki günlerde Airbus 330 tipi bir uçak daha filoya katılacak.

THY renklerine boyanan ve test uçuşlarını tamamlamak üzere olan TC-JNR kuyruk tescilli uçak Mayıs ayı içerisinde THY filosundaki yerini alacak.

Uçaklara il ve ilçe isimleri veren Türk Hava Yolları, filosuna yeni katacağı bu uçak için pek de alışık olmadığımız bir isim kullanacak. Son teslim aldığı Airbus 330 tipi uçaklardan birine ‘Boğaziçi’ ismini veren THY, bu uçağa da İstanbul’un bir başka simgesi Altın Boynuz anlamına gelen ‘Haliç Golden Horn’ ismini verdi.

İŞTE O UÇAK

THY’NİN ALTIN BOYNUZU GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Pozitif Bakış ~ 6 yıl önce
Bir THY Teknisyeni olarak , THY düşmanı insanlara cevap yazmaya bile 2 dk. ayırmam.Onlara fazladır. Şirketimizle gurur duyuyoruz.Yeni uçağımız ve gelecek olan uçaklarımız hepimize hayırlısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nereye ucacak ~ 6 yıl önce
Bu ucak hangi noktalara ucacak geldiginde bilen var mi? BUE ne zaman aciliyor? Ya ULN?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Promethus'a ~ 6 yıl önce
Dediklerin gerçekten doğru kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
thy ye saygılar diyosun sonrada demediğini bırakmamışsın şirketimize.girdikte neoldu diyorsun? pardon ama sen ne bekliyordun? yada neyi elde edemedin giripte? paranımı vermediler neoldu yani? anlat söyle? ne bekliyordun? şükretmeyi bil biraz. % 75 i demiş.sen okadar insanımı tanıdın şirkette? kaç kişiyle tanıştında insanlar hakkında yorum yapıyosun bide % delik dilim veriyorsun? sen bi sokağa caddeye çık bak millet açlıktan işsizlikten kırılıyor dökülüyor...üstüne saldırıyorlar insanın sinirden herkes krize girmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
totoci metin ~ 4 yıl önce
ya bu arkadasa hele olsun öyle bi cevap yazmisski tebrikler isim rumuz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000