15 Aralık 2012, Cumartesi 12:09:46

THY'NİN AFRİKA ÇIKARMASI DEVAM EDİYOR

Türk Hava Yolları uçuş ağını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Şirket bugün 2 yeni uçuş noktasına daha sefer düzenlemeye başlıyor...
  • Afrikaya acilan her istasyon Türkiye'ye gelen sahtecilik olaylatini,yasadisi göcü ve insan ticaretini arttiriyor. Bu profile sahip kisiler icin Istanbul merkez olmaya basliyor. Nasil olsa gidis-dönüs bilet sattigi icin dolmus mantigindan hareketle vize kontrolü bile yapmadan yolculari ucaga alan, Türkiye'de inad yolculara Avrupa gibi ceza verilmesini icin yapilan düzenlemeleri bürokratik baskilarla engelleyen bir sirket Temel Hamdi havaYollari...
  • Buraya yorum yapan arkadaslar cok sig dusunuyor. Havaciliktan anlamadan afrika hatlarina yorum yapiyorlar
  • Eee Afrika'ya gidecek tabi THY markası avrupalı vitrini afrikalı THY..sonra orada bı dünya okullar ver zarar da etse önemli olan o okullara hizmet...yazık yazık koskoca şirketi heba ediyorlar çok mü adamlar ülkeyi heba etti...durmak yok uyumaya devam!?
  • bu yeni açılan sefer yapılan afrika ülkelerine avrupadan lufthansa, brüksel, swissair,klm, ari france havayolları yıllardır uçuyor haberiniz olsun...bu havayollarında pilotlar var mı var hostesler var mı var o zaman neyi konuluyorsunuz herkes önlemlerini alacak o kadar..

Türk Hava Yolları  Niamey(Nijer) - Vogadugu(Burkina Faso) seferlerine bugün başlıyor ...

Dünyanın en büyük 5. uçuş ağına sahip Türk Hava Yolları Afrika kıtasında da sefer yaptığı nokta sayısını arttırıyor.

Türk Hava Yolları Nijer’in Niamey ve Burkina Faso’nun Vogadugu şehirlerini uçuş ağına bağladı. Açılan bu hatlarla birlikte Türk Hava Yolları Afrika kıtasındaki uçuş noktasını  31’e  yükseltti.

İstanbul’dan Niamey ve Vogadugu’ya karşılıklı olarak haftada 3 gün planlanan seferler Niamey aktarmalı gerçekleşecek.

THY'den yapılan açıklamada, "İstanbul- Vogadugu’ya tüm vergiler dahil gidiş-dönüş  219 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilir" denildi.

İŞTE THY'NİN TARİFELİ UÇUŞ SAATLERİ:

*Tüm saatler yereldir.

THY'NİN AFRİKA ÇIKARMASI DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Dogrucu Davut ~ 5 yıl önce
Afrikaya acilan her istasyon Türkiye'ye gelen sahtecilik olaylatini,yasadisi göcü ve insan ticaretini arttiriyor. Bu profile sahip kisiler icin Istanbul merkez olmaya basliyor. Nasil olsa gidis-dönüs bilet sattigi icin dolmus mantigindan hareketle vize kontrolü bile yapmadan yolculari ucaga alan, Türkiye'de inad yolculara Avrupa gibi ceza verilmesini icin yapilan düzenlemeleri bürokratik baskilarla engelleyen bir sirket Temel Hamdi havaYollari...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Dost ~ 5 yıl önce
Buraya yorum yapan arkadaslar cok sig dusunuyor. Havaciliktan anlamadan afrika hatlarina yorum yapiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Eee Afrika'ya gidecek tabi THY markası avrupalı vitrini afrikalı THY..sonra orada bı dünya okullar ver zarar da etse önemli olan o okullara hizmet...yazık yazık koskoca şirketi heba ediyorlar çok mü adamlar ülkeyi heba etti...durmak yok uyumaya devam!?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
bu yeni açılan sefer yapılan afrika ülkelerine avrupadan lufthansa, brüksel, swissair,klm, ari france havayolları yıllardır uçuyor haberiniz olsun...bu havayollarında pilotlar var mı var hostesler var mı var o zaman neyi konuluyorsunuz herkes önlemlerini alacak o kadar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lufthansa ~ 5 yıl önce
bu hatlardan kurtulmak icin thy'ile anlasacak zaten.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000