27 Şubat 2009, Cuma 11:43:54

THY'NİN ACI KAYBI

Türk Hava Yolları Eski Kabin Hizmetleri Başkanı Neşe Kocaoğlu hayatını kaybetti.
  • Acımız cok büyük böyle cahıl ınsan dıyemeyecegımız varlıkların ölüm haberine bile bu tür yaptıgı yorumları yayınlamayın lutfen...Sayın edıtorler sız den bu saygıyı beklıyoruz..Umarım meslektasımız degılsındır ve olamazsın da.Senın gıbılerı aramızda ıstemıyoruzzzz
  • nur icinde yat melek kardeşim
  • bu ne terbiyesizce ahlaksızca insanlık dışı bir yorum!!!! tuh utanmaz mahluk! ben de thy tarafından işten çıkartıldım ama senin gibi bir haysiyetsizle belki de uçmuş olabileceğimizi düşünerek utanç duyuyorum, demek ki bırak layık bir uçucu olmayı insanlıktan dahi nasibini almamışsın, yazıklar olsun sana, tuh yazıklar olsun!!!!!! allah sana hakettiğini verecektir, havacı şehitlerimize kurban olsaydın!
  • Cok degerli,bulundugu yeri hak eden,hakkini veren,dünya tatlisi bir insandi.Allah Rahmet Eylesin

Uzun yıllar Türk Hava Yolları'na başarılı hizmetlerde bulunan eski Kabin Hizmetleri Başkanı Neşe Kocaoğlu, tedavi gördüğü Memorial Hastanesi'nde yaşamınıı yitirdi. Kanada'daki kızının yanında da bir süre tedavi gören Kocaoğlu, Türk Hava Yolları'nda kabin memuru olarak başladığı meslek yaşamını en üst noktada tamamlamıştı.

Kocaoğlu'nun cenazesinin pazar günü toprağa verileceği, Kanada'da bulunan kızının gelmesinin beklendiği öğrenildi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

THY'NİN ACI KAYBI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 9 yıl önce
Acımız cok büyük böyle cahıl ınsan dıyemeyecegımız varlıkların ölüm haberine bile bu tür yaptıgı yorumları yayınlamayın lutfen...Sayın edıtorler sız den bu saygıyı beklıyoruz..Umarım meslektasımız degılsındır ve olamazsın da.Senın gıbılerı aramızda ıstemıyoruzzzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
nur icinde yat melek kardeşim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu ne terbiyesizce ahlaksızca insanlık dışı bir yorum!!!! tuh utanmaz mahluk! ben de thy tarafından işten çıkartıldım ama senin gibi bir haysiyetsizle belki de uçmuş olabileceğimizi düşünerek utanç duyuyorum, demek ki bırak layık bir uçucu olmayı insanlıktan dahi nasibini almamışsın, yazıklar olsun sana, tuh yazıklar olsun!!!!!! allah sana hakettiğini verecektir, havacı şehitlerimize kurban olsaydın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Cok degerli,bulundugu yeri hak eden,hakkini veren,dünya tatlisi bir insandi.Allah Rahmet Eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000