05 Nisan 2010, Pazartesi 14:21:32

THY'NİN A340'I ARIZALANDI!

Türk Hava Yolları'nın Johannesburg-İstanbul seferini yapacak uçağı teknik arıza yapınca 16 saatlik rötar yaşandı.
  • arkadaslar bu deve olayini akli basinda herkez kinadi zaten. thy ile ilgili her haberde deveyi yazmanin bir manasi yok. ben thy yi hep operativ konularda hep savundum ama bu A340 lar cok sorun yaratiyor bunlar tamamiyla gözden gecirilmeli. ama technical sorunu her sirkette war ama Lufthansa ama emirates.. saygilarimla murat
  • deve 5 yıl önce kesildi.ben de kınadım o olayı ama abarttınız artık. ne meraklısınız bi şeyi ısıtıp ısıtıp söylemeye. ne alakası var kardeşim deveyle ya. her gün deve lafını görmekten sıkıldım. şu anki yönetim şirketi en çok kara geçiren yönetim. şuan devlet eskiye oranla desteğini %50 azalttı hala devlet de devlet diyorsunuz. umarım bu 340 lardan en kısa sürede kurtuluruz.
  • nedense hep bu 340 lar da sorun çıkıyor vede özellikle johannesburg hattında. bu uçaklara acil önlem gerekiyor.
  • Kardesim ben biktim artik teknik arza haberlerini okumaktan. Acilen TK Yönetimi isinin basina otursunda düsünsün iki dakika ne yapabiliriz diye. Bu ucaklar niye arza yapiyor? Bu ucaklarin bakimi yapilmiyormu? Yapiliyorsa neden arzalaniyor? Yada iyi yapilmiyormu? Yoksa bakimi yapildigi halde arza yapmaya devam mi ediyor? O halde daha ne elinde bulunduruyorsun? Git sat birilerine!! Cözüm bulmak kolay. Yerinede bakimi yapildiginda arza yapmayan ucak al yada kirala. Git Airbusu ve Boeingi sIkistir. Teslimatlari geciktirmesinler. BIKTIM ARZALARDAN YA. Lufthansanin 400 den fazla ucagi var.Hepside tikir tikir nasil calisiyor. Gidin LH Technik'i inceleyin... Bilmiyorsaniz ögrenin. Ögrenmek ayip degil, bilmemek ayiptir.

Türk Hava Yolları’nın saat 06:15’te İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olması gereken Airbus 340 tipi uçağı G. Afrika’nın Johannesburg kentinde kalkış öncesi arızalandı.

TC-JDN kuyruk tescilli uçak, gerekli kontroller yapılmak üzere bakıma alındı. Arıza konusunda bilgi verilmezken uçuş 16 saat rötara girdi.

Johannesburg-İstanbul seferini yapan uçağı 270 yolcusuyla saat 22:00 sıralarında Atatürk Havalimanı’nda olması bekleniyor.

THY'NİN A340'I ARIZALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaslar bu deve olayini akli basinda herkez kinadi zaten. thy ile ilgili her haberde deveyi yazmanin bir manasi yok. ben thy yi hep operativ konularda hep savundum ama bu A340 lar cok sorun yaratiyor bunlar tamamiyla gözden gecirilmeli. ama technical sorunu her sirkette war ama Lufthansa ama emirates.. saygilarimla murat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
deve 5 yıl önce kesildi.ben de kınadım o olayı ama abarttınız artık. ne meraklısınız bi şeyi ısıtıp ısıtıp söylemeye. ne alakası var kardeşim deveyle ya. her gün deve lafını görmekten sıkıldım. şu anki yönetim şirketi en çok kara geçiren yönetim. şuan devlet eskiye oranla desteğini %50 azalttı hala devlet de devlet diyorsunuz. umarım bu 340 lardan en kısa sürede kurtuluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
nedense hep bu 340 lar da sorun çıkıyor vede özellikle johannesburg hattında. bu uçaklara acil önlem gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kardesim ben biktim artik teknik arza haberlerini okumaktan. Acilen TK Yönetimi isinin basina otursunda düsünsün iki dakika ne yapabiliriz diye. Bu ucaklar niye arza yapiyor? Bu ucaklarin bakimi yapilmiyormu? Yapiliyorsa neden arzalaniyor? Yada iyi yapilmiyormu? Yoksa bakimi yapildigi halde arza yapmaya devam mi ediyor? O halde daha ne elinde bulunduruyorsun? Git sat birilerine!! Cözüm bulmak kolay. Yerinede bakimi yapildiginda arza yapmayan ucak al yada kirala. Git Airbusu ve Boeingi sIkistir. Teslimatlari geciktirmesinler. BIKTIM ARZALARDAN YA. Lufthansanin 400 den fazla ucagi var.Hepside tikir tikir nasil calisiyor. Gidin LH Technik'i inceleyin... Bilmiyorsaniz ögrenin. Ögrenmek ayip degil, bilmemek ayiptir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000