23 Ağustos 2016, Salı 09:30:03

THY'nin 11 saatlik rötarı yolcuları kızdırdı

Türk Hava Yolları'nın dün gece Trabzon'dan İstanbul'a gelecek TK 2831 sefer sayılı yolcu uçağı teknik bir arıza nedeniyle kalkış yapamadı, yolcular duruma tepki gösterdi.
  • isteseler başka uçak yollaya bilirlerdi
  • Bilmediğiniz yere yorum yapan insanlar Pegasus gibi 11 saatlik rötara size sadece su vermiyor, THY size ikram sıcak yemek ve otel konaklaması veriyor.Ayrıca ucak havadayken arıza yapsaydı daha iyi miydi Allah'tan yerdeyken farkedildi. Ayrıca İstanbul'dan parça getirildi onarıldıktan sonra TC-JHA kuyruklu Müdanya isimli uçağı saat 0955 de kalktı.Meraklılara...
  • el insaf. 1,5 saatlik uçuşa öyle yarım saat bir saat falan değik ki bu, neyin olgunluğundan bahsediyorsunuz siz?? tam 11 saat. bu kadar da yalakalık olmaz artık.
  • Ikram var susar misiniz lutfen ayni bileti onur pegasus 80 tl - tk 250 tl ye satiyor lutfen

Türk Hava Yolları'nın dün gece Trabzon'dan İstanbul'a gelecek TK 2831 sefer sayılı yolcu uçağı teknik bir arıza nedeniyle kalkış yapamadı, yolcular duruma tepki gösterdi.

155 yolculu uçağın teknik bir arıza nedeniyle seferini yapamayacağı ve sabah 09:30'da uçuşun icra edileceği açıklanınca yolcular tepki gösterdi.

Zaman zaman tartışmaların yaşandığı Trabzon Havalimanı'nda yolcular otellere yerleştirildi. Uçağın henüz kalkış yapmadığı teknik arızanın giderilmeye çalışıldığı kaydedildi.

©AirportHaber

THY'nin 11 saatlik rötarı yolcuları kızdırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

peh ~ 2 yıl önce
isteseler başka uçak yollaya bilirlerdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OPS ~ 2 yıl önce
Bilmediğiniz yere yorum yapan insanlar Pegasus gibi 11 saatlik rötara size sadece su vermiyor, THY size ikram sıcak yemek ve otel konaklaması veriyor.Ayrıca ucak havadayken arıza yapsaydı daha iyi miydi Allah'tan yerdeyken farkedildi. Ayrıca İstanbul'dan parça getirildi onarıldıktan sonra TC-JHA kuyruklu Müdanya isimli uçağı saat 0955 de kalktı.Meraklılara...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nasıl olmalı ? ~ 2 yıl önce
Espri bu ya; kaptan pilot öfkeli yolcu grubunu karşısına alır ve kararlı bir tonda seslenir: "Mağduriyetinizi anlıyoruz, empati yaptık, sizleri bekletmek istemiyoruz, arızalı olduğu halde kalkışa karar verdik, lakin çok önemli birşey de olmadığını umuyoruz, gelmek isteyenler el kaldırsın.. Yeter sayıyı bulduğumuz taktirde sizleri F/O arkadaşım ile göndermekte sakınca görmüyorum (zaten kendisi simülatör eğitiminde en fazla 2 kere fail oldu) kesinlikle bu iş için yeterli.. İlgili arıza hususunda deneyim kazanması açısından da sizlere ihtiyacımız var. Vira bismillah.."
Meraklısına ~ 2 yıl önce
1-sıcak yemek verilmedi, küçük sandviç vişne suyu verildi. 2-Yolcular CIP ye bile sokulmadı yiyecek içecek için. 3-bazı yolculara otel ayarlandı bazılarına yerimiz yok denildi ve 11 saat havalimanında bekletildi. 4- eğer herkes otelde olsaydı 80 küsür yolcu tamir olduktan sonra hemen nasıl uçağa geçtiler?
olg ~ 2 yıl önce
el insaf. 1,5 saatlik uçuşa öyle yarım saat bir saat falan değik ki bu, neyin olgunluğundan bahsediyorsunuz siz?? tam 11 saat. bu kadar da yalakalık olmaz artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
capt. ~ 2 yıl önce
Ikram var susar misiniz lutfen ayni bileti onur pegasus 80 tl - tk 250 tl ye satiyor lutfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 2 yıl önce
Emin misin? Fiyat baremine bir bak istersen ... PGT ve Onurda şu anda bırak 80 TL yi 180 TL ye bilet bul ben satın alacağım..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000