25 Ocak 2016, Pazartesi 17:43:38

THY'li Batman Superman'a Karşı filminin fragmanı yayınlandı

Türk Hava Yolları (THY), bugün yaptığı bir organizasyon ile Warner Bross yetkilileri ile sponsorluk anlaşmasını duyurmuştu. Anlaşma kapsamında Batman Superman'a karşı: Adaletin Şafağı filminin tanıtımında THY'ye de yer verildi.
  • Dünyada marka bilinirliliği adına mükemmel reklam olmuş. Filmde de subliminal tarzda logoyu işlemişler. Çok başarılı.
  • Arkadaşlar buna ürün yerleştirme derler kafası hala buna basmayan arkadaşlar var. zamanında hiç haz almadan çalıştığım (nedense bunu hep vurgulamak istiyorum ama sonuçta thy iyi bir şirket yöneticiler kötüyse şirketin bir suçu yok.) bu şirketin böyle bir filmde adı geçiyor olması gerçekten harika. yaptığı güzel işleri herzaman destekliyorum. inşallah reklamda gösterdiğiniz başarıyı birazda çalışanlara değer vermekte kullanırsınız.
  • Bu reklam 1.adım. Esas hamle StarWars'ın yeni üçlemesinde yapılmalı. Üçlemeden birincisi vizyona girdi. İkincisi 2017 de vizyona girecek ve bu filmde uzay gemilerden birinin THY olması çok daha etkili olacaktır çünkü starwars fanları çok daha fazla ve starwars dünyada çok daha fazla konuşuluyor. Bu reklam ayrıca "Gelecekte de Türk Hava Yolları" imajı için ideal bir reklam olacaktır.
  • Bosa israf bunlarin fitratinda var ...

Türk Hava Yolları, Batman Superman'a karşı: Adaletin Şafağı filmi için reklam anlaşması imzaladığı Warner Bross yetkilileriyle bir lansman gerçekleştirmişti.

Batman Superman'a karşı: Adaletin Şafağı filminin Türkiye'de yayına giren fragmanında THY de yer aldı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, filmin fragmanında uçağın hem dış hem de iç görüntülerinin olduğunu ifade etmişti. Öte yandan Aycı, filmin başrol oyuncuları Ben Affleck ve Jesse Eisenberg ile reklam filmi çektiklerini açıklamıştı. 

İşte THY'li Batman Superman'a Karşı fragmanı;

THY'li Batman Superman'a Karşı filminin fragmanı yayınlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Thy ~ 2 yıl önce
Dünyada marka bilinirliliği adına mükemmel reklam olmuş. Filmde de subliminal tarzda logoyu işlemişler. Çok başarılı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurur duydum ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar buna ürün yerleştirme derler kafası hala buna basmayan arkadaşlar var. zamanında hiç haz almadan çalıştığım (nedense bunu hep vurgulamak istiyorum ama sonuçta thy iyi bir şirket yöneticiler kötüyse şirketin bir suçu yok.) bu şirketin böyle bir filmde adı geçiyor olması gerçekten harika. yaptığı güzel işleri herzaman destekliyorum. inşallah reklamda gösterdiğiniz başarıyı birazda çalışanlara değer vermekte kullanırsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilen ~ 2 yıl önce
Arkadasim bu urun yerlestirme falan degil,ucak iki gun boyunca bu is icin alanda tutulup cekim yapildi.Gordugun 15 sn.lik reklam icin sabah 8 aksam 22 ucakta cekim yapildi.Yer ABD'nin bir sehri
StarWars olmalıydı ~ 2 yıl önce
Bu reklam 1.adım. Esas hamle StarWars'ın yeni üçlemesinde yapılmalı. Üçlemeden birincisi vizyona girdi. İkincisi 2017 de vizyona girecek ve bu filmde uzay gemilerden birinin THY olması çok daha etkili olacaktır çünkü starwars fanları çok daha fazla ve starwars dünyada çok daha fazla konuşuluyor. Bu reklam ayrıca "Gelecekte de Türk Hava Yolları" imajı için ideal bir reklam olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kötü kedir ~ 2 yıl önce
çok biliyon ya thydekiler zaten saf bilmezler sen biliyon
Skycrew ~ 2 yıl önce
Bosa israf bunlarin fitratinda var ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000