18 Ağustos 2010, Çarşamba 08:39:45

THY'Lİ 4 KAT FAZLA HASTALANMIŞ!

Türk Hava Yolları'yla sağlık anlaşması bulunan ancak süresi dolmadan anlaşmayı fesheden Anadolu Sigorta'nın Genel Müdürü Mustafa Su, ilginç açıklamalarda bulundu.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • ticarette zarar karın kardeşidir.beceremiyorsan her hıyarım diyene tuz alıp yerışmayacaksın.sana kimse silah zoruyla bu atlaşmayı imzalatmadı.9 şirketin katıldığı ihalede bu işi aldın.arkadaşın biri ne güzel yazmış.anadolu merttir,yiğittir verdiği sözden dönmez diye.hesap bilmiyorsan bile sineye çekip oturacaksın.ağlamayacaksın
  • Biz normal bir iş yapmıyoruz. Biz duran uçamayan bir cismi havalandırıyoruz sonrada onu aynı şekilde yyere indirip eski haline getiriyoruz ; kabin arkadaşlarım saatlerce , insanların isteklerini o gun kendilerini iyi veya kötü hissetseler bile güler yüzleriyle , kendilerinden sağlıklarından ödünler vererek metrelerce yükseklikte radyasyona maruz kalarak sevdiklerinden uzakta gerçekleştiriyorlar.E havacılar olarak bizlerde normal insanlarız herkes gibi nefes alıyoruz veriyoruz...Fotosentez veya mitoz bölünme gerçekleştirmiyoruz...Normal yaşantısı olanlara göre vucudumuz daha fazla yıpranıyor...koskoca sigorta şirketi bunu akıl edemedi mi...Peki yeni gelen sigorta şirketi ne kadar şaşkın değil mi bizim gibi hastalık hastalarını aldı.
  • evet ya bizde sözde aksigortalıyız cin ali den asm gebzeye bi gidersenizbizim ödediğimiz paraları görürsünüz.ilave olarak sıfır mazeret sıfır izin neyi eleştiriyorsunuz.biz kavun gibi vergi verip kavun gibi sağlık sistemini finanse ediyoruz.daha ne istiyosunuz.hatta afrikada kazanıp burda harcıyoruz.adalet yok sağlık yok eğitim hiç yok.burda atıp tutarkende cepte metelik yok.daha ne istiyonuz.sağmal ineğe döndük şu hayatta haberimiz yok.bi sağlığımız var.ona şükür.

THY ile 2+1 yıllığına anlaşma yapan ama zar nedeniyle 1.5 yıl sonunda bu anlaşmayı fesheden Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, "Bu bir yıl zararı göze aldık. Ama bu kadar sürmesini beklememiştik. THY'de sağlık gideri normal bir poliçenin 4 katıydı. Poliçe çalışanların yakınlarını da kapsıyordu. En üst makama kadar çıkıp sözleşmede küçük iyileştirmeler istedik. Ama onlar da 'Başından biliyordunuz' diyerek kabul etmediler. Bunu da anlayabiliyorum. Ama biz de bu kararı bir sabah uyanıp aniden vermedik" dedi.

Genel Müdür Su, zararına da olsa THY ile çalışabileceklerini ama bunu öngöremediklerini ifade ederek, "Prestijli olduğu için zararına da olsa THY ile çalışırdık. Ama bu zararı öngöremedik. Yaşananlar yüzünden biz de çok üzgünüz" şeklinde konuştu. (HaberTürk)

THY'Lİ 4 KAT FAZLA HASTALANMIŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ticarette zarar karın kardeşidir.beceremiyorsan her hıyarım diyene tuz alıp yerışmayacaksın.sana kimse silah zoruyla bu atlaşmayı imzalatmadı.9 şirketin katıldığı ihalede bu işi aldın.arkadaşın biri ne güzel yazmış.anadolu merttir,yiğittir verdiği sözden dönmez diye.hesap bilmiyorsan bile sineye çekip oturacaksın.ağlamayacaksın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Biz normal bir iş yapmıyoruz. Biz duran uçamayan bir cismi havalandırıyoruz sonrada onu aynı şekilde yyere indirip eski haline getiriyoruz ; kabin arkadaşlarım saatlerce , insanların isteklerini o gun kendilerini iyi veya kötü hissetseler bile güler yüzleriyle , kendilerinden sağlıklarından ödünler vererek metrelerce yükseklikte radyasyona maruz kalarak sevdiklerinden uzakta gerçekleştiriyorlar.E havacılar olarak bizlerde normal insanlarız herkes gibi nefes alıyoruz veriyoruz...Fotosentez veya mitoz bölünme gerçekleştirmiyoruz...Normal yaşantısı olanlara göre vucudumuz daha fazla yıpranıyor...koskoca sigorta şirketi bunu akıl edemedi mi...Peki yeni gelen sigorta şirketi ne kadar şaşkın değil mi bizim gibi hastalık hastalarını aldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
evet ya bizde sözde aksigortalıyız cin ali den asm gebzeye bi gidersenizbizim ödediğimiz paraları görürsünüz.ilave olarak sıfır mazeret sıfır izin neyi eleştiriyorsunuz.biz kavun gibi vergi verip kavun gibi sağlık sistemini finanse ediyoruz.daha ne istiyosunuz.hatta afrikada kazanıp burda harcıyoruz.adalet yok sağlık yok eğitim hiç yok.burda atıp tutarkende cepte metelik yok.daha ne istiyonuz.sağmal ineğe döndük şu hayatta haberimiz yok.bi sağlığımız var.ona şükür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000