03 Nisan 2012, Salı 16:22:11

THY'DEN ZAM AÇIKLAMASI

İlk olarak AirportHaber'in duyurduğu "THY ZAM YAPTI" haberinin ardından Türk Hava Yolları'ndan konuyla ilgili bir açıklama geldi.
  • sen bu dünyada yaşamıyorsun galiba.uzayda falan mı yaşıyorsun.at gözlüklerini, çıkar ve etrafına bir bak.iyice saçmalamışsın.herkes bulunduğu yere hakkıyla,adil bir şekilde bileğinin gücüyle gelmiyor. memleket gerçeklerden bi habersin.thy ve benzeri kamu şirketlerinde nasıl başkan,müdür falan olunduğunu cümle alem biliyor.torpille,rizecilikle dönüyor işler....
  • Biz,milet olarak sürekli kaymakam bu arabaya biniyor,müdür şu maaşı alıyor diye hep yukardakilere bakıp kendi işimizi doğru dürüst yapmadığımız için bir adım yol alamıyoruz.Bunları söyleyen arkadaşlar önce hatayı kendisinde arasın.O kadar yetenekli bir personel olsalardı kendileri de o makamlarda olurlardı.Torpilden bahsetmenin anlamı yok çünkü o her sektörde var.Boş lafları bırakıp o makamı hak etmek için çalış,bak neler değişiyor.
  • kötüyü örnek göstermeyi marifet saydığı için bu toplum bir arpa boyu ilerleyemiyor..ben 2 üniversite mezunu 2 dil bilen ve 12 yıldır thy de çalışan biriyim..maaşım da 200 tl..buna ne diyorsun?? lh da böyle özellikleri olan biri ne kadar maaş alıyordur sence? türkiye de kaymakam 100.000 euro luk makam arabasına binebiliyorsa, thy de işe yeni giren torpilli müdür 8000 tl maaş alıyorsa müsade et de ben ve benim gibiler de 2000 tl maaş alsın ey gözü çıkasıcalar!!!!!
  • Personele zam isteyen THY çalışanı,senin diğer havalimanı çalışanlarının aldığı paradan haberin yok galiba.Sizden çok para alan yok,şükredin ve işinizin kıymetini bilin.Ordan seni gönderseler bin pişman olursun.
AirportHaber'in yayınladığı haberin ardından, uluslararası haber ajansı Reuters muhabiri, Türk Hava Yolları'nda (THY) yakıt maliyetindeki artışların ardından gidilen zam haberini sordu.

Soru üzerine THY Basın Müşavirliği yetkilisi, yaptığı açıklamada "THY 10 farklı fiyat sınıfından en yüksek beş tanesinde fiyat ayarlamasına gitti" dedi.

Aynı yetkili, diğer düşük fiyat sınıflarında ise bir değişiklik olmadığını ifade etti.

(Ntvmsnbc)
THY'DEN ZAM AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen bu dünyada yaşamıyorsun galiba.uzayda falan mı yaşıyorsun.at gözlüklerini, çıkar ve etrafına bir bak.iyice saçmalamışsın.herkes bulunduğu yere hakkıyla,adil bir şekilde bileğinin gücüyle gelmiyor. memleket gerçeklerden bi habersin.thy ve benzeri kamu şirketlerinde nasıl başkan,müdür falan olunduğunu cümle alem biliyor.torpille,rizecilikle dönüyor işler....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Biz,milet olarak sürekli kaymakam bu arabaya biniyor,müdür şu maaşı alıyor diye hep yukardakilere bakıp kendi işimizi doğru dürüst yapmadığımız için bir adım yol alamıyoruz.Bunları söyleyen arkadaşlar önce hatayı kendisinde arasın.O kadar yetenekli bir personel olsalardı kendileri de o makamlarda olurlardı.Torpilden bahsetmenin anlamı yok çünkü o her sektörde var.Boş lafları bırakıp o makamı hak etmek için çalış,bak neler değişiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kötüyü örnek göstermeyi marifet saydığı için bu toplum bir arpa boyu ilerleyemiyor..ben 2 üniversite mezunu 2 dil bilen ve 12 yıldır thy de çalışan biriyim..maaşım da 200 tl..buna ne diyorsun?? lh da böyle özellikleri olan biri ne kadar maaş alıyordur sence? türkiye de kaymakam 100.000 euro luk makam arabasına binebiliyorsa, thy de işe yeni giren torpilli müdür 8000 tl maaş alıyorsa müsade et de ben ve benim gibiler de 2000 tl maaş alsın ey gözü çıkasıcalar!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Personele zam isteyen THY çalışanı,senin diğer havalimanı çalışanlarının aldığı paradan haberin yok galiba.Sizden çok para alan yok,şükredin ve işinizin kıymetini bilin.Ordan seni gönderseler bin pişman olursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000