02 Ekim 2014, Perşembe 12:27:21

THY'DEN YOLCULARINA MÜZİK ZİYAFETİ

Türk Hava Yolları’nın tüm yolcuları; aylık olarak güncellenen, ünlü sanatçıların hit şarkılarının, albümlerinin, müzik videolarının ve canlı kayıtlarının yer aldığı zengin bir müzik içeriğine erişim sağlayabilecekler.
  • İsmail Ağa'nın Yörük Semaisi'nden bıktık artık.
  • Hiç gerek yok o kadar telif parası vermeye, kimse müzik var diye havayolu tercih etmez, zaten müzik meraklısı da kendi müziğini yanında taşır.
  • ÇOK İYİ OLMUŞ YURT DIŞI SEYAHATLERDE 4 YILDIR HİÇ DEĞİŞMEYEN BAYATLAMIŞ MÜZİK.ARŞİVİNDEN GINA GELMİŞTİ. UMARIM HER TÜR MÜZİKTE GÜNCEL VE POPULER OLANLAR SEÇİLİR
  • Orhan Ferdi Müslüm gersi yalan

Yolcular için özel olarak hazırlanan audio ve video çalma listeleri, tanıtım videoları, konser videoları, müzik haberleri, sahne arkası görüntüleri ve kısa videolar Türk Hava Yolları’nın müzik platformu, ‘My Music Planet’ aracılığıyla tüm yolcuların beğenisine sunulacak. Ayrıca müzik severler, Universal Music Group'un geniş içerikli müzik kataloğunda yer alan, en güncel albümleri de dinleme imkânı bulabilecekler.

Her ay, dünyaca ünlü bir sanatçı ‘Ayın Sanatçısı’ olarak, o ay için özel seçilen ve Türk Hava Yolları uçuş noktalarından birini tanıtan farklı bir video içeriği ile izleyicilerle buluşacak. ‘My Music Planet’ ile dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların eserlerinden seçilecek ve şehirlere göre özel hazırlanacak müzik listeleri, Türk Hava Yolları'nın değerli konukları ile paylaşılacak.

Ayrıca yolcular, katılacakları yarışmalar ile dünyanın en seçkin gösterileri ve müzik etkinliklerini içeren VIP tur paketlerini kazanma fırsatına da sahip olabilecekler. VIP tur paketi; gidiş-dönüş uçak biletleri, VIP deneyimleri, 4-yıldızlı otelde konaklama olmak üzere diğer VIP sürprizlerini de kapsamakta.

Türk Hava Yolları Genel Müdür Ticari Yardımcısı Akif Konar; “Küresel bilinirliğimizi artırmak adına dünya devleriyle hayata geçirdiğimiz ortak çalışmaların her biri, Türk Hava Yolları’nın bugün geldiği noktada şüphesiz önemli birer etken. Bugün, yine kendi alanında dünya lideri olan Universal Music Group ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, en mühim önceliğimiz olan yolcu memnuniyetini daha üst seviyelere çekmek adına geliştirdiğimiz farklı bir yaklaşım. Bu keyifli iş birliğinde emeği geçen tüm değerli arkadaşlarıma ve tabii ki süreç içerisinde uyumla çalıştığımız Universal Music Group’un değerli yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve anlaşmanın her iki taraf için de güzel bir tecrübe olmasını diliyorum.” dedi.

Universal Music Group Marka Ortaklıkları Küresel Başkanı, Olivier Robert-Murphy; "Bu yenilikçi ortaklık sayesinde Türk Hava Yolları ile aynı ekipte yer almaktan çok mutluyuz. Türk Hava Yolları bu anlaşma ile müziği, hizmetlerinin tam kalbine koyup yolcu deneyimini en mükemmel seviyeye ulaştırarak, ne kadar ileri görüşlü bir şirket olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.’’ dedi.

THY'DEN YOLCULARINA MÜZİK ZİYAFETİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İsmail Ağa'nın Yörük Semaisi'nden bıktık artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hiç gerek yok o kadar telif parası vermeye, kimse müzik var diye havayolu tercih etmez, zaten müzik meraklısı da kendi müziğini yanında taşır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
ÇOK İYİ OLMUŞ YURT DIŞI SEYAHATLERDE 4 YILDIR HİÇ DEĞİŞMEYEN BAYATLAMIŞ MÜZİK.ARŞİVİNDEN GINA GELMİŞTİ. UMARIM HER TÜR MÜZİKTE GÜNCEL VE POPULER OLANLAR SEÇİLİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAİLE ALINAN ~ 4 yıl önce
Orhan Ferdi Müslüm gersi yalan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000