30 Nisan 2014, Çarşamba 17:41:03

THY'DEN YOLCULARA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Türk Hava Yolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında yaptığı organizasyonu hazırlanan bir video ile ölümsüzleştirdi.
  • yabancılara o kadar reklam için para verip umduğunu bulamayan globally fosss şimdide bebeler üzerinden oynuyor....yazık yaaaa
  • Reklam çok güzel, fikir çok iyi. Ancak bir noktayı merak ediyorum. Reklamdaki pilotlar Türk pilotlar mı? Gelecekte pilot olurlarsa çalışamayacakları kendi milli havayollarında çalışamayacak çocuklarla çekilen reklam ne kadar doğru olur? Lufthansa personelinin çocukları oynasa daha mantıklı olurdu.
  • Buraya abuk subuk yorumlar yazan ey ahali siz insanmısınız soruyorum ? Icinizdeki bu kıskançlık bu bölücülük bu ayrımcılık bu kendini bilmez ruh haliyle sizden hicbirsey olmaz ve ancak thy bünyesi dışından yorum yaparsınız bukadar açık ve net yazıyorum. Türkiye işte senelerdir sizin kafanizdakiler yüzünden hakettiği yere gelemiyor. Insan da biraz duygu olur, insan sevgisi olur.Bu kafayla bu dunyada hicbirzaman hak ettiğiniz yere gelemeyeceksiniz.
  • çok saçma bir reklam olmuş..tamamen görgüsüzlük....önce adam gibi hizmet verin

Türk Hava Yolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında yaptığı organizasyonu hazırlanan bir video ile ölümsüzleştirdi.

Türk Hava Yolları'nda görev yapan uçucu ekiplerin çocukları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısla pilot ve kabin memuru kıyafetleriyle uçuşlara katıldı.

23 Nisan 2014 tarihinde yolculara güzel bir sürpriz hazırlayan THY, bu organizasyonda çekilen görüntüleri paylaştı.

Hem anne ve babalarıyla birlikte uçuşlara katılan minikler hem de aynı uçuşta bulunan yolcular büyük mutluluk yaşadı.

İŞTE THY'NİN PAYLAŞTIĞI O GÖRÜNTÜLER

 

 

THY'DEN YOLCULARA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

otto ~ 4 yıl önce
yabancılara o kadar reklam için para verip umduğunu bulamayan globally fosss şimdide bebeler üzerinden oynuyor....yazık yaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel Olmuş Ama... ~ 4 yıl önce
Reklam çok güzel, fikir çok iyi. Ancak bir noktayı merak ediyorum. Reklamdaki pilotlar Türk pilotlar mı? Gelecekte pilot olurlarsa çalışamayacakları kendi milli havayollarında çalışamayacak çocuklarla çekilen reklam ne kadar doğru olur? Lufthansa personelinin çocukları oynasa daha mantıklı olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Buraya abuk subuk yorumlar yazan ey ahali siz insanmısınız soruyorum ? Icinizdeki bu kıskançlık bu bölücülük bu ayrımcılık bu kendini bilmez ruh haliyle sizden hicbirsey olmaz ve ancak thy bünyesi dışından yorum yaparsınız bukadar açık ve net yazıyorum. Türkiye işte senelerdir sizin kafanizdakiler yüzünden hakettiği yere gelemiyor. Insan da biraz duygu olur, insan sevgisi olur.Bu kafayla bu dunyada hicbirzaman hak ettiğiniz yere gelemeyeceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
track ~ 4 yıl önce
çok saçma bir reklam olmuş..tamamen görgüsüzlük....önce adam gibi hizmet verin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000