15 Ekim 2011, Cumartesi 14:45:02

THY'DEN YEPYENİ SEFER...

Türk Hava Yolları Gatwick'e sefer başlatıyor.
  • 1 senedir oraya yerleşen yer personelinden bahsediyorum ucus yok sadece ofis gorevi yapılıyor bu sadece manila icin degil acılısı geciken her istasyon icin gecerli.. ucus yokken 1 sene ıncesinde iş başı belki 1 kac bilet satılır.. siz niye dertlendiniz şimdi onu anlamadım..
  • manilada hangi personel varmis soylermisin sallama once bir arastir sonra yaz yoksa cahillik baki kalir
  • Mogadishu, Misrata ve Novosibirsk hatlarini unutmayin. Onlarda kis 2012 de filo ve guvenlik durumuna bagli olarak baslayacak.
  • orada kım varmıs, ne parası alıyormus? ıyı mısın arkadasım?
Türk Hava Yolları destinasyonlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları, 2011 yılı içerisinde İstanbul-Gatwick (Londra) arasında seferlerine başlayacağını açıkladı. Seferlerin tam olarak ne zaman başlayacağı ve sayısı henüz netlik kazanmazken, bu detayların filo durumuna bağlı olarak değişeceği ifade edildi.

Atatürk Havalimanı'ndan yapılacak olan Gatwick seferlerinin 2011 yılı bitmeden başlayacağı ancak tam tarihinin daha sonra açıklanacağı belirtildi. THY'nin özel durum açıklaması olarak aktarılan sefer açıklaması filo müsatliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecek.

©AirportHaber
THY'DEN YEPYENİ SEFER...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
1 senedir oraya yerleşen yer personelinden bahsediyorum ucus yok sadece ofis gorevi yapılıyor bu sadece manila icin degil acılısı geciken her istasyon icin gecerli.. ucus yokken 1 sene ıncesinde iş başı belki 1 kac bilet satılır.. siz niye dertlendiniz şimdi onu anlamadım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
manilada hangi personel varmis soylermisin sallama once bir arastir sonra yaz yoksa cahillik baki kalir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Mogadishu, Misrata ve Novosibirsk hatlarini unutmayin. Onlarda kis 2012 de filo ve guvenlik durumuna bagli olarak baslayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
orada kım varmıs, ne parası alıyormus? ıyı mısın arkadasım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000