25 Aralık 2008, Perşembe 11:04:42

THY'den yeni yıl kampanyası

Türk Hava Yolları (THY), yeni yılda İstanbul'dan 9 farklı yurt içi noktaya başlatacağı indirimli kampanya ile 79 YTL'ye bilet satacak.
  • Çanakkale için çok iyi bir haber.Devamı gelir inşallah.Çanakkale İstanbul bağlantılı yurtiçi yurtdışı uçuşlar açısından önemli.RUMUZ kardeşim bunları dikkate alarak haberi değerlendirsin LÜTFEEENNNN......
  • BEN ÇOK IYI OKUYORUM MERAK ETME.BİR KAÇ KOLTUKTAN BAHSETMIYORUM ZATEN.BİLET FİYATLARINI TAKIP ETMIYORSUN BELLİ.ETSEN BU SEKİLDE CEVAP YAZMAZSIN.BUTUN UÇUŞLAR UYGUN FİYATA.TK DA 1 BİLET 150 YTL DEN BASLIYOR.
  • Uçtuğu hatların 79 ytl ye kar etmesi gibi şansı yok.Bu demektir ki bizim vergilerimizle özel havayolu şirketlerinle rekabete giriyor.Siz korumaya devam edin THY'yi.Özel havayolları kapansın ondan sonra THY'yi savunursun 250 ytl'lik bilet fiyatlarınla.
  • YA RUMUZ KARDEŞ HER KONUDA SENİ AHKAM KESERKEN GÖRÜYORUM BİRAZ RELAKS BIRAK ŞİRKETLERİ,KURUMLARI,İNSANLARI KENDİ HALİNE BIRAK,DİLEYEN ALIR BİLETLERİ DİLEMEYEN ALMAZ.YANİ SENİN ŞU YORUMLARINLA BİLET FİYATLARI TABAN MI YAPACAK???!!!!

Türk Hava Yolları İstanbul’dan dokuz farklı yurtiçi noktaya yeni yılda başlatacağı indirimli kampanya ile tüm vergiler dahil 79 YTL’ye bilet satacak. Uçuş tarihinden bir hafta öncesine kadar alınacak biletler için uygulanacak 79 YTL tutarındaki indirimli biletler, tüm koltuklar için geçerli olacak ve tüm vergileri kapsayacak. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ile Uşak, Çanakkale, Eskişehir, Merzifon, Nevşehir ve Sinop’a; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ise Antalya, Ankara ve İzmir’e yapılan seferlerde uygulanacak 79 YTL’lik bilet ücreti, 2009 yılı Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağının genişletilmesi çerçevesinde konulan Uşak seferleri 12 Ocak 2009 tarihinde başlayacak. Çanakkale seferleri ise 19 Ocak 2009 tarihinde hizmete girecek. Ayrıca, İstanbul’dan gerçekleştirilen Kahramanmaraş ve Erzincan seferlerinde ise tüm vergiler dahil 109 YTL’den başlayan fiyatlar uygulanacak. İndirimli bilet kampanyasından yararlanabilmek için rezervasyondan sonra en geç 24 saat içinde biletlerin alınması gerekmektedir. Kampanya biletlerinde iade veya değişiklik yapılamayacak.

THY'den yeni yıl kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Rumuz ~ 9 yıl önce
Çanakkale için çok iyi bir haber.Devamı gelir inşallah.Çanakkale İstanbul bağlantılı yurtiçi yurtdışı uçuşlar açısından önemli.RUMUZ kardeşim bunları dikkate alarak haberi değerlendirsin LÜTFEEENNNN......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYIŞIGI ~ 9 yıl önce
BEN ÇOK IYI OKUYORUM MERAK ETME.BİR KAÇ KOLTUKTAN BAHSETMIYORUM ZATEN.BİLET FİYATLARINI TAKIP ETMIYORSUN BELLİ.ETSEN BU SEKİLDE CEVAP YAZMAZSIN.BUTUN UÇUŞLAR UYGUN FİYATA.TK DA 1 BİLET 150 YTL DEN BASLIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Uçtuğu hatların 79 ytl ye kar etmesi gibi şansı yok.Bu demektir ki bizim vergilerimizle özel havayolu şirketlerinle rekabete giriyor.Siz korumaya devam edin THY'yi.Özel havayolları kapansın ondan sonra THY'yi savunursun 250 ytl'lik bilet fiyatlarınla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BOB SINCLAIR İN DOSTU BOB MARLEY ~ 9 yıl önce
YA RUMUZ KARDEŞ HER KONUDA SENİ AHKAM KESERKEN GÖRÜYORUM BİRAZ RELAKS BIRAK ŞİRKETLERİ,KURUMLARI,İNSANLARI KENDİ HALİNE BIRAK,DİLEYEN ALIR BİLETLERİ DİLEMEYEN ALMAZ.YANİ SENİN ŞU YORUMLARINLA BİLET FİYATLARI TABAN MI YAPACAK???!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000