10 Mayıs 2017, Çarşamba 10:25:28

THY'den yeni kulaklık

Uçak içi eğlence sistemleriyle yolcularının seyahatlerini farklı bir deneyime dönüştürmeyi hedefleyen Türk Hava Yolları, kıtalar arası haricindeki dış hat uçuşların business sınıfında yolculara yeni model Philips kulaklıklar sunacak.
  • oksijen hep israf, kimi yerli malı ister, kimi lg ye yerli der, kimi bose ister. okuyup çalışıp didinip yönetici olamadınız. 3 aylık eğitim aldınız, kabinde servis yapıp , emniyeti ve güvenliği sağladınız, hepsi bitti bi de yönetici olup karar verdiniz. ya arkadaş, philips se philips sana ne? yapman gereken iş belli, yetmiyorsa çık git, başkasına dil uzatma. hep biz biliyoruz, en çok biliyoruz, en doğru biz biliyoruz. qatar er uçuşunda, uçak kalktıktan 1 saat 20 dakika sonra servise çıkıyor ve hala daha kabinde 5 yıldız olabiliyorsa şapkayı önümüze koyup düşünmek lazım. olur mu , bak kulaklık yerli değilmiş. bu kurtarır bizi.
  • Bunun konuşma özellikliği olan (mikrofonlu) 89 tl.
  • Begendim. Kulaninca yeterki cocuk aglama ve bagirma sesleri gelmesin.
  • Önemli olan marka değil ses kalitesi verirsin aynı para vestele daha kaliteli ses ve malzemeyle alırsın. THY yaptığın her adım yanlış ne yazıkki

Uçak içi eğlence sistemleriyle yolcularının seyahatlerini farklı bir deneyime dönüştürmeyi  hedefleyen Türk Hava Yolları, kıtalar arası haricindeki dış hat uçuşların business sınıfında yolculara yeni model Philips kulaklıklar sunacak.
 
Uzun uçuş saatlerine göre özel tasarlanmış, yüksek ergonomi ve ses kalitesine sahip yeni kulak üstü (headset) kulaklıklar, ödüllü uçak içi eğlendirici sistemleriMayıs ayı ile birlikte yolculara daha konforlu bir uçuş deneyimi sağlayacak.
          
Mayıs ayının sonu itibariyle doğa dostu ambalajlar ile birlikte yolculara servis edilecek kulaklıklar; nefes alabilen yastıklı kulak tamponu, ayarlanabilir kulaklık modülleri, kompakt katlanabilme ve güçlü ses yalıtımı gibi özelliklere sahip.

THY'den yeni kulaklık

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

çay kaşığı ~ 1 yıl önce
oksijen hep israf, kimi yerli malı ister, kimi lg ye yerli der, kimi bose ister. okuyup çalışıp didinip yönetici olamadınız. 3 aylık eğitim aldınız, kabinde servis yapıp , emniyeti ve güvenliği sağladınız, hepsi bitti bi de yönetici olup karar verdiniz. ya arkadaş, philips se philips sana ne? yapman gereken iş belli, yetmiyorsa çık git, başkasına dil uzatma. hep biz biliyoruz, en çok biliyoruz, en doğru biz biliyoruz. qatar er uçuşunda, uçak kalktıktan 1 saat 20 dakika sonra servise çıkıyor ve hala daha kabinde 5 yıldız olabiliyorsa şapkayı önümüze koyup düşünmek lazım. olur mu , bak kulaklık yerli değilmiş. bu kurtarır bizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaça alınmış ~ 1 yıl önce
Bunun konuşma özellikliği olan (mikrofonlu) 89 tl.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beau ~ 1 yıl önce
Begendim. Kulaninca yeterki cocuk aglama ve bagirma sesleri gelmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vestel ~ 1 yıl önce
Önemli olan marka değil ses kalitesi verirsin aynı para vestele daha kaliteli ses ve malzemeyle alırsın. THY yaptığın her adım yanlış ne yazıkki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000