13 Nisan 2016, Çarşamba 10:41:39

THY'den yeni kampanya

Türk Hava Yolları, internet sitesi üzerinden yeni bir kampanya başlattı.
  • Böyle kampanya var, 55 TLye bilet diye haber çıkıyor. Websitesine giriyorsun, hiç alakası yok, her zamanki fiyatlar geçerli.
  • Bilet fiyatı 18 TL vergi 37 TL .Vergi biletten fazla.
  • iyi güzel birde bizim ZONGULDAK Havaalani ilave olsa dahada güzel olacak Bizim Millet vekilleri beklesin belki gökden piyango cikar
  • Bu kampanyalar çok güzel ama öncelikle haksız yere işten attıkları ve işe iade davasını kazanmış olan eski emektar THY personellerini de unutmayıp,onların ellerinden nedensiz aldıkları pass bilet haklarını da geri verseler güzel olur..Bunu yaparsanız hiç olmazsa mağdur ettiğiniz insanların gönlünü almış olursunuz belki biraz..

Türk Hava Yolları, internet sitesi üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Yurt içi seferlerde geçerl olacak kampanyada biletler 55 Liradan satışa sunuldu.

12 Nisan-17 Nisan tarihleri arasında alınan biletlerde geçerli olacak kampanyada uçuş tarihi ise 1 Ekim 2016-25 Ocak 2017 olarak belirlendi.

THY'de kampanya kapsamında uçulacak yerler ise şu şehirler olara belirlendi:

Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Ahkkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla Bodrum, Muğla Dalaman, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Şırnak, Trabzon, Van.

THY'den yeni kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Doğruluğu? ~ 2 yıl önce
Böyle kampanya var, 55 TLye bilet diye haber çıkıyor. Websitesine giriyorsun, hiç alakası yok, her zamanki fiyatlar geçerli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 2 yıl önce
1 ekim ile 25 ocak arasina bak .Her zaman ki fiyat yok 55 TL ye turkiye turu yap.Elini cabuk tut al yoksa kalmaz.Belli bir tarihe kadar bileti almak lazim yoksa 55 TL hayal olur
Baktım, sen de bak ~ 2 yıl önce
55 TL hiç alakası yok. Ankara-Trabzon arası 1-10 kasım 2016 uçuşları 308 TL, tek yön 150 TL'yi geçiyor. Kampanya palavra yani.
MİSAFİR ~ 2 yıl önce
Bilet fiyatı 18 TL vergi 37 TL .Vergi biletten fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bartin li ~ 2 yıl önce
iyi güzel birde bizim ZONGULDAK Havaalani ilave olsa dahada güzel olacak Bizim Millet vekilleri beklesin belki gökden piyango cikar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flypgs ~ 2 yıl önce
Pegasus gelir oraya başka çaresı yok
Eski bir THY'ci ~ 2 yıl önce
Bu kampanyalar çok güzel ama öncelikle haksız yere işten attıkları ve işe iade davasını kazanmış olan eski emektar THY personellerini de unutmayıp,onların ellerinden nedensiz aldıkları pass bilet haklarını da geri verseler güzel olur..Bunu yaparsanız hiç olmazsa mağdur ettiğiniz insanların gönlünü almış olursunuz belki biraz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yelekli ~ 2 yıl önce
Arkadaşım çook hayal kurmuşsun bunlardan bu hakkı almak imkansız değil ama bu kişilerin olmaz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000