12 Nisan 2012, Perşembe 10:37:35

THY'DEN YALANLAMA GELDİ...

Esenboğa Havalimanı’ndaki THY personeline ücretsiz su verilmesi hizmetinin kaldırıldığına yönelik iddialara yalanlama geldi...
  • hava ıs savunmaya gectı thy yalanladı bır haftadır tgs ve tav dan su ıcen ınsanları kandıramazsınız dıkkat edın bır damaca suda bogulursunuz
  • Dün serviste ağlıyordu çalışanlar su yok, ordan burdan damacana çalıp ancak içebiliyoruz diye :) Yazık :)
  • iyi sallamis sallayan!!
  • Ankarada görevli THY çalışanıyım. Haber saçmalığın dahiskası. Saolsunlar her köşede su sebili mevcut. Haber kaynağınız kimdir nedir bilinmez ama en azından doğrulatmanızda fayda var bu tarz şeyleri.
THY’den edinilen bilgiye göre Ankara Esenboğa Havalimanı’nda çalışanların su ihtiyaçlarını karşıladıkları damacanaların kaldırıldığı şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

Esenboğa Havalimanı’nda toplam 400 THY çalışanının tuvaletlerden su içmek zorunda bırakılmaları gibi bir durumun sözkonusu olmadığı belirtilirken, bir günlük aksaklığın maniple edilerek farklı şekilde yansıtıldığı bildirildi.
 
Gökkuşağı Hareketi dün yaptığı açıklama ile THY’nin sözkonusu tutumunu eleştirmiş, personelin mağdur edilmemesini istemişti. 
THY'DEN YALANLAMA GELDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
hava ıs savunmaya gectı thy yalanladı bır haftadır tgs ve tav dan su ıcen ınsanları kandıramazsınız dıkkat edın bır damaca suda bogulursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dün serviste ağlıyordu çalışanlar su yok, ordan burdan damacana çalıp ancak içebiliyoruz diye :) Yazık :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iyi sallamis sallayan!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ankarada görevli THY çalışanıyım. Haber saçmalığın dahiskası. Saolsunlar her köşede su sebili mevcut. Haber kaynağınız kimdir nedir bilinmez ama en azından doğrulatmanızda fayda var bu tarz şeyleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000