13 Nisan 2017, Perşembe 14:00:59

THY'den Uzakdoğu mutfağı

Türk Hava Yolları, dış hatlar CIP Salonu'nda Japon mutfağını yolcularının hizmetine sundu.
  • türklere vize verme konusunda köpek muamelesi yapan osuruklu çinlilerin osuruklu geleneklerine gerek yok 30 senedir gidiyor geliyorum bana belediyeden davetiye al diyorlar bir ya da iki ay sürüyor o davetiyenin çıkması eğer 1500 usd verirsen 3 günde çıkıyor. 1500 usd+5000 tl uçak+5000 tl harcama bie osuruklu çine gidiş geliş 15000 tl ben 100 usd ye 10 yıllk amerikan vizesi aldım ve gayet kibar davranıyorlar vize çalışanları. ayrıca çinde suriye devlet televizyonu her otelde varken bizim trt yok ve hatta tayyip erdoğan yazın google a sayfalar bloke ediliyor ya da baidu ya(onların boktan arama motoru) ama vpn ile girince tayyip efendi çıkıyor arama sonuçlarında. gerçi bizi köpek yerine koymalarının en büyük sebebi bizim kifayetsiz ekonomi bakanı. kendisi nasıl olda diplomatik pasaport ile girip çıkıyor. geçenlerde alman arabalarını protesto ediyorum deyip; 10 000 yuroluk mercedenden inip benim vergimle alınan 450 000 yuroluk zırhlı nexusa bindi çüş ulan çüş. patagonya olduk ya. ama her şey hak bize ki biz havaalanında çıkarken deli dumrul vergisi ödüyoruz eh devlet kendi vatandaşına böyle yaparsa diğer ülkeler mikmiyolar ona dua edelim.
  • Tavuga benziyor, cok severim. Yeterki kemiksiz ve yagsiz olsun
  • Japon mutfagi diyorsunuz bari afiyet olsunuda japonca yapsaydiniz
  • Ver adanayi ver kuru fasulye pilavi japon mutfagi nedir abi,yarin demezmi çinli bana pilav üstü kopek getir diye
Türk Hava Yolları, dış hatlar CIP Salonu'nda bugünden itibaren Japon mutfağını yolcularının hizmetine sundu.

Bir hafta boyunca Japon mutfağıyla Uzakdoğu yemek kültürünü yolcularıyla buluşturacak olan THY, sonraki hafta Çin mutfağına, daha sonraki hafta da Hint mutfağına geçiş yaparak 3 farklı yemek kültürünü dönüşümlü olarak yolcularına sunacak.

THY'nin yeni hizmeti hakkında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Özel yolcu salonu anlaşmalar müdürü Mustafa Şencan; 'Burada ortalama günde 5 bin misafir ağırlıyoruz. Dünyanın değişik mutfaklarını yolcularımızın hizmetine sunmaya başladık. Bu hafta Japon mutfağıyla başkladık. 1 hafta boyunca Teppenyaki isimli Japon mutfağına ait özel bir yemeği sunuyoruz. Önümüzdeki hafta Çin mutfağıyla, bir sonraki hafta da Hint mutfağıyla devam edeceğiz. Bu değişimli olarak devam edecek. Yolcularımızdan değişiklik mutfaklarla ilgili talep gelirse onları da ekleyebiliriz' dedi.

©AirportHaber 
THY'den Uzakdoğu mutfağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

v ize ~ 11 ay önce
türklere vize verme konusunda köpek muamelesi yapan osuruklu çinlilerin osuruklu geleneklerine gerek yok 30 senedir gidiyor geliyorum bana belediyeden davetiye al diyorlar bir ya da iki ay sürüyor o davetiyenin çıkması eğer 1500 usd verirsen 3 günde çıkıyor. 1500 usd+5000 tl uçak+5000 tl harcama bie osuruklu çine gidiş geliş 15000 tl ben 100 usd ye 10 yıllk amerikan vizesi aldım ve gayet kibar davranıyorlar vize çalışanları. ayrıca çinde suriye devlet televizyonu her otelde varken bizim trt yok ve hatta tayyip erdoğan yazın google a sayfalar bloke ediliyor ya da baidu ya(onların boktan arama motoru) ama vpn ile girince tayyip efendi çıkıyor arama sonuçlarında. gerçi bizi köpek yerine koymalarının en büyük sebebi bizim kifayetsiz ekonomi bakanı. kendisi nasıl olda diplomatik pasaport ile girip çıkıyor. geçenlerde alman arabalarını protesto ediyorum deyip; 10 000 yuroluk mercedenden inip benim vergimle alınan 450 000 yuroluk zırhlı nexusa bindi çüş ulan çüş. patagonya olduk ya. ama her şey hak bize ki biz havaalanında çıkarken deli dumrul vergisi ödüyoruz eh devlet kendi vatandaşına böyle yaparsa diğer ülkeler mikmiyolar ona dua edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Chicken ~ 11 ay önce
Tavuga benziyor, cok severim. Yeterki kemiksiz ve yagsiz olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cip ~ 11 ay önce
Japon mutfagi diyorsunuz bari afiyet olsunuda japonca yapsaydiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 11 ay önce
Ver adanayi ver kuru fasulye pilavi japon mutfagi nedir abi,yarin demezmi çinli bana pilav üstü kopek getir diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000