02 Ocak 2015, Cuma 15:10:21

THY'DEN UÇUŞ EKİPLERİNE KONSER SÜRPRİZİ

Türk Hava Yolları, yılbaşı gecesi çalışanlarına bir sürpriz yaptı.
  • teknik A me LE çalısmak güzeldir . amelelik paha bicilemez
  • TGS VİZE PASAPORT. Ya insanlar ne güzel bir kutlama yapmışlar. Tebrik ediyorum. Ama biz hala sen kapıda bana yalvariyosun yok sen ingilizce bilmiyorsun yok Çalışın Koleler falan. Böyle güzel bir haberin altına hiç yakışmıyor. Arkadaş Tgs den bir memnuniyetsizligin varsa bas istifani çalışma TGS de. Siz Tk liler da unutmayın biz de ayda 200 saat çalışıyoruz. Lütfen artık birbirimize karşı biraz daha saygı. Hepimiz tek bir amaç için hizmet veriyoruz. Her kurumda kalifiye olmayan personel var. Hem siz de hem bizde. Ama onları da artık kendi içimizde eritmeye başladık. Yeter ki birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim.
  • Herkes istediği işi yapmakta özgür buyurun gelin.Kıymete değer bir yeteneğiniz varsa astronot bile olursunuz.Az yolcuya sevinen kokpit ekibide hiç duymamıştım
  • Bekleme salonu sadece hosteslere ve pilotlara mi ait yani? Neden?

Türk Hava Yolları, yılbaşı gecesi çalışanlarına bir sürpriz yaptı. Keman çalan iki THY kabin memuru, Bekleme Odası'nda personel için mini bir konser verdi.

Uçuş ekiplerinin bekleme ve dinlenme salonunda uçuşlarını bekleyen personel, sürpriz karşısında şaşkınlığı ve mutluluğu aynı anda yaşadı.

Kemanla 'Bülbülüm Altın Kafeste' türküsünü çalan THY kabin memurları, arkadaşları tarafından büyük bir dikkatle dinlendi.

İşte mini konserden kısa bir kesit:

THY'DEN UÇUŞ EKİPLERİNE KONSER SÜRPRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

amele ~ 3 yıl önce
teknik A me LE çalısmak güzeldir . amelelik paha bicilemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
TGS VİZE PASAPORT. Ya insanlar ne güzel bir kutlama yapmışlar. Tebrik ediyorum. Ama biz hala sen kapıda bana yalvariyosun yok sen ingilizce bilmiyorsun yok Çalışın Koleler falan. Böyle güzel bir haberin altına hiç yakışmıyor. Arkadaş Tgs den bir memnuniyetsizligin varsa bas istifani çalışma TGS de. Siz Tk liler da unutmayın biz de ayda 200 saat çalışıyoruz. Lütfen artık birbirimize karşı biraz daha saygı. Hepimiz tek bir amaç için hizmet veriyoruz. Her kurumda kalifiye olmayan personel var. Hem siz de hem bizde. Ama onları da artık kendi içimizde eritmeye başladık. Yeter ki birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Herkes istediği işi yapmakta özgür buyurun gelin.Kıymete değer bir yeteneğiniz varsa astronot bile olursunuz.Az yolcuya sevinen kokpit ekibide hiç duymamıştım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bekleme salonu sadece hosteslere ve pilotlara mi ait yani? Neden?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
real ~ 3 yıl önce
gel aramıza otur.ölücü müsün nesin
Sence ~ 3 yıl önce
Neden olmasın? Her meslek grubunun locasına girip oturuyor musun?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000