11 Haziran 2016, Cumartesi 09:40:36

THY'den ücretsiz bagaj transferi

Türk Hava Yolları (THY) bagajlarını yanında taşımak istemeyen yolculara daha rahat hareket etmelerini sağlayacak yeni bir hizmetini devreye soktu
  • hongkok ta var aynı uygulama. çok yerinde olur. büyük rağbet görür.
  • Sabah gazetesi yazmış. Palavra haberdir.
  • Benim çanta taşıması ile sorunum var, Kaç seferdir Atlantik ötesi uçuşlarla Madride geliyorum, oradan thy ile ercana, kktc devam ediyorum, Madrid te schengen olmadığı için pasaport kontrolünden çıkıp cantami alamıyorum, thy ye bildiriyorum, 10saat transit bekliyorum, kibrisa geldiğimde çanta yok, işin şark kurnazlığı TGS thy tarafı resmi olarak bavul yok dosyası acmiyorlar, 10 gün sonra gelen çantaya amerikan şirketinden ne tazminat alabiliyorum, nede ihtiyaçlarımızı ödüyorlar, hep referans numarası soruyorlar, sağolsun thy dosya açamam tazminat hakkı doğacak diyor.. Thy den hiçbir tazminat almayacağım, talep etmiyorum diye imzalı kağıt vereyim bana dosya açın, bakın referans olmadan ne Seyahat sigortam nede ilk uçtuğum şirket tazminat vermiyor diyorum ama inandiramiyorum, Amerikan şirketi call center kesinlikle referans numarasi vermeleri lazım diyor ama TGS thy şark kurnazlığı bizi bitiriyor, airlines courtesy olayı thy de işlemiyor, bizim çantayi tasima sonra taksimden ekstra hizmet ver musteri memnuniyeti bizim memnuniyet ne olacak?
  • Projeyi soyle ozetleyeyim A hotelinden cikisin 12 de ancak ucagin 23 de. Otele bagajini veriyorsun, THY bagajini senin yerine Ataturk Havalimanina goturuyor. Sen oradan bagajini alip kontuara veriyorsun. Isim kotu olmus Akif'e filan mi sectirdiler. Simdi THYde arkadaslara kiyak geceyim, bu isi diger havaalanlarina yayin, limuzin servisi, konsiyej hizmetleri, yolcu karsilama hizmetleri ile beraber bir yolcu karsislama ve ugurlama hizmetlerini olusturun, bunu ayri sirket yapin ve pazarlayin. Emre beni anlar:)

Türk Hava Yolları (THY) bagajlarını yanında taşımak istemeyen yolculara daha rahat hareket etmelerini sağlayacak yeni bir hizmetini devreye soktu.

İlk olarak otellerin yoğun olarak bulunduğu Taksim ile Atatürk Havalimanı arasında devreye giren 'Mini Port' hizmetiyle yolcuların bagajlarının ücretsiz olarak transferi sağlanacak. Kaldıkları otellerden erken çıkış yapmalarına rağmen uçağı akşam saatlerinde olan yolcuların taleplerine cevap vermeyi amaçlayan hizmetten, biletli tüm yolcular ücretsiz olarak faydalanabilecek. THY Ürün ve Hizmet Yönetimi Müdürü Emre Çevik, yolcuların bu hizmete büyük ilgi göstereceğini belirtti. (Sabah)

THY'den ücretsiz bagaj transferi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

hakan ~ 2 yıl önce
hongkok ta var aynı uygulama. çok yerinde olur. büyük rağbet görür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabah ~ 2 yıl önce
Sabah gazetesi yazmış. Palavra haberdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlantik ötesi ~ 2 yıl önce
Benim çanta taşıması ile sorunum var, Kaç seferdir Atlantik ötesi uçuşlarla Madride geliyorum, oradan thy ile ercana, kktc devam ediyorum, Madrid te schengen olmadığı için pasaport kontrolünden çıkıp cantami alamıyorum, thy ye bildiriyorum, 10saat transit bekliyorum, kibrisa geldiğimde çanta yok, işin şark kurnazlığı TGS thy tarafı resmi olarak bavul yok dosyası acmiyorlar, 10 gün sonra gelen çantaya amerikan şirketinden ne tazminat alabiliyorum, nede ihtiyaçlarımızı ödüyorlar, hep referans numarası soruyorlar, sağolsun thy dosya açamam tazminat hakkı doğacak diyor.. Thy den hiçbir tazminat almayacağım, talep etmiyorum diye imzalı kağıt vereyim bana dosya açın, bakın referans olmadan ne Seyahat sigortam nede ilk uçtuğum şirket tazminat vermiyor diyorum ama inandiramiyorum, Amerikan şirketi call center kesinlikle referans numarasi vermeleri lazım diyor ama TGS thy şark kurnazlığı bizi bitiriyor, airlines courtesy olayı thy de işlemiyor, bizim çantayi tasima sonra taksimden ekstra hizmet ver musteri memnuniyeti bizim memnuniyet ne olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 yıl önce
Tazminat hakkı doğmasın diye böyle yapılıyor, cantanin gelmediğine dair polisten tutanak tutturun , o zaman hemen dosya numarası verirler.
Conflict of interest ~ 2 yıl önce
Aynı şirket hem insan taşıyıp hemde tgs ile yam sektörleri kendine başlarsa böyle conflict of interest olur, yani tazminat vermemek için yanlış yollara sapıp müşterisini zora sokar
Basit bir hizmet ~ 2 yıl önce
Projeyi soyle ozetleyeyim A hotelinden cikisin 12 de ancak ucagin 23 de. Otele bagajini veriyorsun, THY bagajini senin yerine Ataturk Havalimanina goturuyor. Sen oradan bagajini alip kontuara veriyorsun. Isim kotu olmus Akif'e filan mi sectirdiler. Simdi THYde arkadaslara kiyak geceyim, bu isi diger havaalanlarina yayin, limuzin servisi, konsiyej hizmetleri, yolcu karsilama hizmetleri ile beraber bir yolcu karsislama ve ugurlama hizmetlerini olusturun, bunu ayri sirket yapin ve pazarlayin. Emre beni anlar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000