21 Nisan 2018, Cumartesi 09:42:39

THY'den uçak bileti alana UBER indirimi

Türk Hava Yolları, taksicilerle büyük sorun yaşayan UBER’den indirim hediye etme kararı aldı. Türk Hava Yolları, diğer ülkeler ve İstanbul ile ilgili olan uçuşlarda uçak biletini internet üzerinden alıp, gerekli şartları yerine getiren kişilere Türkiye’de geçerli olan 50 TL'lik UBER promosyon kodu yolluyor
  • Hava limanı taksilerinde bir sorun olduğu doğru. kısa mesafelerde yolcuğu aldığından bıraktığı yere kadar surat yapıyor. Özelikle saw üzerinden kargo tarafına gitmek isteyen yada oradan taksi çağıran personellere karşı tavırları çok garip. Yönetmenliğinizle ilgili sorunları kendiniz çözün bunları bize niye yansıtıyosunuz kardeşim?
  • Bu inerim arkasında Türkiye’de öyle biri varki :)) yoksa bu kadar kokusu çıkmazdı ..bekleyin görün hele Thy hemen atlamış bu işe ,thy malüm kişilerin arka bahçesi yemek kartı vs ..
  • Saw da taksiciye adresimi söyleyince adamın yüz ifadesi bi düştü,söylenmeye başladı.Bende eve gidene kadar tekrar tekrar adamdan özür diledim sırf yakin mesafede oturuyorum diye.bu ne biçim vaziyettir Allah aşkına ya.Hem para ver hemde o sıkıntıyı yasa.İyice niye özür diledin ki demeyin.Adamın söylenmesini ve tavırlarını bi duysaniz sizde korkudan aynısını yapardınız
  • Uber HARAM!

ürk Hava Yolları, yurt dışı ya da İstanbul'u uçularında yolcularına UBER seyahatini bedava verecek ya da indirimli hale getirecek. THY, Ayrıcalıklı Uçuş Deneyimi Şimdi UBER Hediyeli adlı bir kampanya düzenlioyr. "Yurt dışı ya da İstanbul'u içeren tüm uçuşlarımız, UBER yolculuğunuz için 20 dolara kadar kazandırıyor." diyen THY, kampanyanın yalnızca THY ile gerçekleştirilen uçuşlarda geçerli olduğu belirtti.

TÜRKİYE'DE  50 LİRA İNDİRİM
Kampanya dahilinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı ya da İstanbul'u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara bir UBER promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları UBER ile gerçekleştirecekleri yolculuklarda Türkiye'de 50 TL, Almanya'da 15 euro, ABD'de 20 dolar, Birleşik Krallık'ta ise 10 sterlin indirim kazanıyorlar.Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini çevrim içi olarak alması gerekiyor.

31 MAYIS'A KADAR

THY yolcuları, kampanya dahilinde kendilerine hediye edilen UBER promosyon kodunu UBER’in hizmet verdiği tüm bölgelerde kullanabilecekler. Kampanyadan yalnızca biletleme ve seyahat dönemi 20 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 tarihi arasında olan ve bilet alırken THY’nin e-posta kampanya bildirimlerine izin vermiş kullanıcılar faydalanabilecek. Ülkelere göre indirim oranlarına THY’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz. (Milliyet)

THY'den uçak bileti alana UBER indirimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

HeyTaksi ~ 3 ay önce
Hava limanı taksilerinde bir sorun olduğu doğru. kısa mesafelerde yolcuğu aldığından bıraktığı yere kadar surat yapıyor. Özelikle saw üzerinden kargo tarafına gitmek isteyen yada oradan taksi çağıran personellere karşı tavırları çok garip. Yönetmenliğinizle ilgili sorunları kendiniz çözün bunları bize niye yansıtıyosunuz kardeşim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ü-B-ER ~ 4 ay önce
Bu inerim arkasında Türkiye’de öyle biri varki :)) yoksa bu kadar kokusu çıkmazdı ..bekleyin görün hele Thy hemen atlamış bu işe ,thy malüm kişilerin arka bahçesi yemek kartı vs ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maner ~ 4 ay önce
Saw da taksiciye adresimi söyleyince adamın yüz ifadesi bi düştü,söylenmeye başladı.Bende eve gidene kadar tekrar tekrar adamdan özür diledim sırf yakin mesafede oturuyorum diye.bu ne biçim vaziyettir Allah aşkına ya.Hem para ver hemde o sıkıntıyı yasa.İyice niye özür diledin ki demeyin.Adamın söylenmesini ve tavırlarını bi duysaniz sizde korkudan aynısını yapardınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 4 ay önce
Uber HARAM!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Napalim ~ 4 ay önce
Kul hakkıda öyle... tebrikler destekliyoruz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000