23 Kasım 2017, Perşembe 17:48:03

THY'den Toprak Turizm'e "Başarı" ödülü

Türk Hava Yolları (THY), Toprak Turizm’e Hac ve Umre seyahatinde en fazla yolcu taşıyan özel turizm acentesi kategorisinde 13.lük başarı ödülünü verdi.
  • Nasıl zihniyet bu ? Şimdi İmam'lar da namaz kıldırıp maaş para alıyorlar. ALMASINLAR mı ? Bu Ülkenin böyle zihniyetli insanları olduğu sürece bir arpa boyu yol alamayız
  • Gine Futbol Federasyonu nun da bunlara plaket vermesi lazim. Iki senedir ulkede alt yas gruplari dahil hacca goturmediginiz kimse kalmadi diye.
  • Kabede ve medinede fotoğraf çekilmesi yasaklandı. Artık kimse gitmez zaten. Amaç reklam değil miydi ?
  • kim bunlar

Türk Hava Yolları (THY), Toprak Turizm’e Hac ve Umre seyahatinde en fazla yolcu taşıyan özel turizm acentesi kategorisinde 13.lük başarı ödülünü verdi.

Başarı Ödülünü Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış (Yurtiçi) Başkanı Halil İbrahim Polat'ın elinden alan Toprak Turizm Genel Müdür Yardımcısı Adem Toprak, "Başarımızı “müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu seyahati müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz” gibi sorularla firmamızın hizmet kalitesini yeniden kurgulayarak  "insan odaklı" bir şirket olmaya borçluyuz" dedi.

THY Harbiye Satış Müdürlüğü’nün Türk Hava Yolları Genel Müdürlük Binası’nda düzenlediği ’Hac&Umre Değerlendirme Toplantısı’na Hac ve Umre acentaları, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, THY Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat ve diğer THY yetkilileri katıldı.

Toplantıda Hac ve Umre konusunda en fazla yolcu taşıyan özel turizm acentelerine ödülleri takdim edildi. Hac ve Umre seyahatinde en fazla yolcu taşıma katagorisinde Toprak Turizm, bu yıl da ödülünü aldı. Toprak Turizm’e başarı ödülü THY Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat tarafından verildi.
Toprak Turizm Genel Müdürü Adem Toprak, Müsiad Üyesi olan firmalarının Hac ve Umre organizasyonunda son 3 yıldır THY ile en fazla yolcu taşıyan firma katagorisinde başarı ödülü almalarını, insan odaklı bir firma olmalarına bağladıklarını söyledi.

"Amacımız,misafirlerimize  insan odaklı hizmet anlayışımızla %100 memnuniyet sağlamak ve  Hac ve Umre vazifesini Yüce Allah’ın emirlerine ve Rasulullah Efendimizin Sünneti Seniyyesine uygun olarak yaptırmak." diye konuştu.

Hac ve Umre organizasyonu dışında muhafazakar yurtdışı turları alanın da son 3 yıl  içersinde Namaz vakitleri ve helal yemek konsepti gibi çalışmalarımızla potansiyelimizin binlerce kişiye ulaştığını ifade eden Toprak, "En çok tercih edilen destinasyonlarımızın başında Kudüs, Endülüs(İspanya), Bosna-Hersek, Balkanlar yer alıyor. Bu bölgelerin tercih edilmesindeki  en önemli  faktör Osmanlı tarihi ve İslam eserleri olduğu görülmektedir. Ayrıca yaz aylarında İtalya, İngiltere, Orta Avrupa, Benelüx Paris, Yunanistan, Kuzey Kıbrıs, Londra, Malta, Azerbeycan, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri Sonbahar ve Kış aylarında ise Dubai, Malidvler, Katar, Lapland Kuzey Işıkları, İran, Fas, Özbekistan, Hindistan, Küba organize ettiğimiz diğer destinasyonların başında geliyor."dedi.

THY'den Toprak Turizm'e "Başarı" ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Adnan ~ 8 ay önce
Nasıl zihniyet bu ? Şimdi İmam'lar da namaz kıldırıp maaş para alıyorlar. ALMASINLAR mı ? Bu Ülkenin böyle zihniyetli insanları olduğu sürece bir arpa boyu yol alamayız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asıl ~ 8 ay önce
senin gibiler varken milim bile yol alamayız. hac ile imam'ın aldığı maaşı karşılaştıran zeka yoksunusun yorum yapma bari.
Avono ~ 8 ay önce
Gine Futbol Federasyonu nun da bunlara plaket vermesi lazim. Iki senedir ulkede alt yas gruplari dahil hacca goturmediginiz kimse kalmadi diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hac ~ 8 ay önce
Kabede ve medinede fotoğraf çekilmesi yasaklandı. Artık kimse gitmez zaten. Amaç reklam değil miydi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ocuu ~ 8 ay önce
kim bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000