22 Ağustos 2015, Cumartesi 13:40:39

THY'den tekerlekli sandalye takımına büyük ayıp!

Türkiye’yi temsil etmek adına Rusya’nın St. Petersburg kentine özel bir turnuva için giden ilk özel Türk Tekerlekli Sandalye basketbol takımı, Rusya’ya inişinde büyük bir şok yaşadı.
  • http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html
  • Yav thy teknikte bayağı bişi var, şey yani... Ha konu başkaymış :))
  • Şuanda british airways in ne kadar bagaj problemi olduğunu burdan neden paylaşmıyorsunuz!!!? Ya lufthansa klm rezalet durumdalar.Tgs bu ülkenin herşeye rağmen yükselen değeridr.Ve yakında dünyanın en büyük yer hizmetleri firması olacak bunu kimse engelleyemeyecek.
  • Sevgili Turkish Wolves temsilcisi arkadaşlarım sizin bundan sonra yapacağınız en iyi şey tekrar bu firmayı kullanmak zorunda kalırsanız tüm valizlerinizi uçağın içine TAŞITMAK olacaktır. Umarım kalan maçlarınız çok güzel geçer.

Türkiye’yi temsil etmek adına Rusya’nın St. Petersburg kentine özel bir turnuva için giden ilk özel Türk Tekerlekli Sandalye basketbol takımı, Rusya’ya inişinde büyük bir şok yaşadı.

İki grup halinde İzmir ve İstanbul’dan St. Petersburg’a giden Tekerlik Sandalye Basketbol Takımı’nın İzmir’den gelen ekibinin bagajları kayboldu. İçinde tekerlekli sandalyelerin milleri ve jantlarının yanı sıra forma ve özel eşyaların bulunduğu valizleri kaybolan takım, bu sabah yaptığı ilk maçı farklı formalarla oynamak zorunda kaldı.

Ay Yıldızlı Bayrağı temsil ettiklerini söyleyen oyuncular AirportHaber’e yaptığı açıklamada; ‘Biz bunu hak etmedik. Bayrağımızı temsil etmeye geldik ancak dünden beri bagajlarımız bize teslim edilmedi. İlk maçı bu yüzden kaybettik, ikinci maçımıza da çıkamayacağız. THY’nin bize yaptığı büyük bir ayıptır. Diğer ülke takımlarına eksiklerimiz nedeniyle rezil olduk. Farklı formalar, farklı şortlar giyiyoruz. 3 gün daha buradayız ve ne yapacağımızı bilmiyoruz’ ifadelerini kullandı.

Dün havalimanında 4 saat bekleyen ekip, bagajlarının kendilerine teslim edilmemesi nedeniyle diğer ülke takımlarına karşı büyük bir mahcubiyet yaşadıklarını ifade ederken, farklı tişörtler giymek zorunda kaldıklarının altını çizdi.

THY ile görüştüklerini ancak net bir yanıt alamadıklarını ifade eden temsilciler, geçtiğimiz yıl da yine THY’nin kazandıkları ödülleri kaybettiğini ve bu yıl da benzer bir mağduriyeti yine kendilerine yaşattıklarını belirtti.

Tekerlekli Sandalya Özel Takımı, 5 gün sürecek turnuvanın 2. Gününe girildiğini ve kalan 3 gün için bagajların kendilerine teslim edilmesini beklediklerini ifade etti.

©AirportHaber

THY'den tekerlekli sandalye takımına büyük ayıp!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (88)

yardım edin ~ 3 yıl önce
http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ivır zıvır ~ 3 yıl önce
Yav thy teknikte bayağı bişi var, şey yani... Ha konu başkaymış :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs personeli ~ 3 yıl önce
Şuanda british airways in ne kadar bagaj problemi olduğunu burdan neden paylaşmıyorsunuz!!!? Ya lufthansa klm rezalet durumdalar.Tgs bu ülkenin herşeye rağmen yükselen değeridr.Ve yakında dünyanın en büyük yer hizmetleri firması olacak bunu kimse engelleyemeyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bi'haber ~ 3 yıl önce
Sevgili Turkish Wolves temsilcisi arkadaşlarım sizin bundan sonra yapacağınız en iyi şey tekrar bu firmayı kullanmak zorunda kalırsanız tüm valizlerinizi uçağın içine TAŞITMAK olacaktır. Umarım kalan maçlarınız çok güzel geçer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000