26 Şubat 2009, Perşembe 09:22:13

THY'DEN TAZMİNAT AÇIKLAMASI

THY düşen uçakla ilgili tazminat açıklaması yaptı...
  • Buyur.. sana seviye.. buyur sana medeniyet.. dikkat edinde karsidan karsiya gecerken .. birsey olmasin.. yoksa-- bundan tarfik bile suclu olabilir.. daha ne diyeyim.. bu olay ABD de ne kadar konusuldu.. 1 hafta-- ne oldu-- hic.. biz ise.. halen.. birbirimizi yiyoruz.. neden- SUCLU bulmak icin-- vaaah vaaah-- daha coook.. cag .. pardon IP atlariz biz..
  • tabiki suclu ne sandin diyen sahis, insan artik herneysen... oturdugun yerden kalkip iki adim atabilecegini inaniyorsan ne ala... yoksa ahkam kesip durma öyle...
  • bir yolcu bir şirketten bilet alırken "beni gideceğim yere bir bütün olarak götür"diye bilet alır.beni öldür paramparça et diye değil.bu isteği beceremeyen tüm şirketler SUÇLUdur.
  • heyt be.. kullanilan ifadeye bakin.. SUCLU HAVAYOLARI SIRKET .. halen daha nerdeyiz.. hic mi . görmüyorsunuz.. ucak düsmüyor.. ACIL INIS Yapiyor.. Ey benim Güzel yurdumun insani-- burada niyet önemli.. biz daha copk YIKICIYIZ.. YAPICI olamiyoruz.. neden?? Hep olumsuz.. düsünüyoruz ..

Türk Hava Yollar'nın Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının Amsterdam'da düşmesinin ardından verilecek olan tazminata ilişkin bir açıklama yaptı.

THY yaptığı açıklamada, uçağın 42 milyon dolarlık bir bedelle sigortalı olduğunu, ölen yolcuların yakınlarına gerekli tazminatın verileceğini ve ayrıca yaralanan yolcuların tüm tedavi giderlerinin karşılanacağı açıkladı.

THY'DEN TAZMİNAT AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Buyur.. sana seviye.. buyur sana medeniyet.. dikkat edinde karsidan karsiya gecerken .. birsey olmasin.. yoksa-- bundan tarfik bile suclu olabilir.. daha ne diyeyim.. bu olay ABD de ne kadar konusuldu.. 1 hafta-- ne oldu-- hic.. biz ise.. halen.. birbirimizi yiyoruz.. neden- SUCLU bulmak icin-- vaaah vaaah-- daha coook.. cag .. pardon IP atlariz biz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tabiki suclu ne sandin diyen sahis, insan artik herneysen... oturdugun yerden kalkip iki adim atabilecegini inaniyorsan ne ala... yoksa ahkam kesip durma öyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bir yolcu bir şirketten bilet alırken "beni gideceğim yere bir bütün olarak götür"diye bilet alır.beni öldür paramparça et diye değil.bu isteği beceremeyen tüm şirketler SUÇLUdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
heyt be.. kullanilan ifadeye bakin.. SUCLU HAVAYOLARI SIRKET .. halen daha nerdeyiz.. hic mi . görmüyorsunuz.. ucak düsmüyor.. ACIL INIS Yapiyor.. Ey benim Güzel yurdumun insani-- burada niyet önemli.. biz daha copk YIKICIYIZ.. YAPICI olamiyoruz.. neden?? Hep olumsuz.. düsünüyoruz ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000