15 Şubat 2013, Cuma 12:49:34

THY'DEN SÜRPRİZ "AGOS" KARARI!

Türk Hava Yolları’nın, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yolcularına ücretsiz gazete sunduğu stantta, bundan sonra Ermeni Gazeteci Hrant Dink cinayeti davasıyla adını duyuran Agos da bulunacak.
  • eRMENİSTAN HAVA YOLLARI DA ACABA sözcü, cumhuriyet, tercüman, vatan, aydınlık VS. HERHANGİ BİR GAZETEYİ AYNI ŞEKİLDE DAĞITIR MI? eRMENİ DOSTLARIMA SAMİMİ OLARAK SORUYORUM.
  • AGOS da mı THY yönetimine yalakalık yapıyor. Artık Hamdiyi ve Temeli yerlere göklere çıkarırlar..Eleştiren Türk de olsa olmuyor değil mi? o zaman Sözcü de dağıtılsın birader..
  • bu sayfa fasistlerle dolmus, kokusmaya basladi...kuru kafa kokusu...bir gazeteye bile tahammulleri olmayan kuru kafacilar...
  • Halaçoğlu, Prof. Dr. Yusuf-; Ermeni Tehcirine Dair Gerçekler (1915), TTK Yayını, Ankara 2001. ermeni soykırımını destekleyen ve diyaspora talimatları dışına çıkmayan bir gazeteye mali kaynak sağlayan THY yöneticileri biraz tarihi gerçekleri okusunda neye hizmet ettiklerinin farkına varsınlar..

Türk Hava Yolları, bundan böyle yolcularına ücretsiz hizmet veren gazete standında haftalık tirajı yalnızca 5 bin dolaylarında olan Agos Gazetesi'ni de dağıtma kararı aldı. Resmi açıklama AGOS Gazetesi'nden geldi.

Gazetenin internet sayfasından yapılan açıklamada, "Agos ile THY arasında yapılan anlaşma kapsamında THY ile yurtdışına uçan yolcular, artık Agos’u ücretsiz okuyabilecek. Agos ile THY arasındaki işbirliği, önümüzdeki aylarda bazı yurtdışı uçak seferlerini de kapsayacak şekilde genişleyecek" denildi.

Türk Hava Yolları'nın ücretsiz gazete dağıtımı hizmeti kapsamında Türkiye'nin en çok okunan 5'inci gazetesi konumundaki 280 bin tirajlı Sözcü Gazetesi'ni yok sayması büyük tartışmalara neden olmuştu. 

Haftalık tirajı yalnızca 5 bin civarında olan Agos Gazetesi'nin Türk Hava Yolları tarafından ücretsiz dağıtılacak olmasının nasıl tepkilere yol açacağı merak ediliyor.

THY'DEN SÜRPRİZ "AGOS" KARARI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Adem ARSLAN ~ 5 yıl önce
eRMENİSTAN HAVA YOLLARI DA ACABA sözcü, cumhuriyet, tercüman, vatan, aydınlık VS. HERHANGİ BİR GAZETEYİ AYNI ŞEKİLDE DAĞITIR MI? eRMENİ DOSTLARIMA SAMİMİ OLARAK SORUYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yoksa ~ 5 yıl önce
AGOS da mı THY yönetimine yalakalık yapıyor. Artık Hamdiyi ve Temeli yerlere göklere çıkarırlar..Eleştiren Türk de olsa olmuyor değil mi? o zaman Sözcü de dağıtılsın birader..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abuzittin Abuzero ~ 5 yıl önce
bu sayfa fasistlerle dolmus, kokusmaya basladi...kuru kafa kokusu...bir gazeteye bile tahammulleri olmayan kuru kafacilar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ermeniden... ~ 5 yıl önce
ermenilerden daha büyük faşist olmadığını bundan 20 yıl öncesindeki hocalı da yaptıkları katliam ve soykırımlara baktığımızda net bir şekilde anlarız. Uzak tarihe gitmeye bile gerek yoktur. Ayrıca diyasporanın açıklamalarını takip edersen ne kadar büyük Türk düşmanlığı ve faşist olduğunuzu anlarsın. Böle boş ve bol keseden atmakla olmuyor!!
Bir gazete ~ 5 yıl önce
İnsanın kendi hakkını savunması? Ona düşmanca haraket eden insandan kendini korkumasını faşisizim olarak görmek litaratürdeki faşizim ile farklı tanımlarda. Siz sanırım faşizmi iyi bir sanıyorsunuz. Bir gazete düşünün ülkenden sokırım adına para tahsil etmee çalışıyor. Senin bir borcun varsa ödemekte serbestsin ancak, bizim daha karabağ gibi bir alacagımız var.
;) ~ 5 yıl önce
Halaçoğlu, Prof. Dr. Yusuf-; Ermeni Tehcirine Dair Gerçekler (1915), TTK Yayını, Ankara 2001. ermeni soykırımını destekleyen ve diyaspora talimatları dışına çıkmayan bir gazeteye mali kaynak sağlayan THY yöneticileri biraz tarihi gerçekleri okusunda neye hizmet ettiklerinin farkına varsınlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000