27 Nisan 2011, Çarşamba 17:04:50

THY'DEN STUTTGART'TA BİR İLK

THY, Almanya´daki ilk ´´Self check-in´´ sistemini Stuttgart Havaalanı´nda hizmete sundu.
  • sonradan havacılık sektörüne gelen, fakat cok azimli dürüst bir yönetici olarak bildiğimiz kişidir. Takunya takıntısıda var :-)
  • THY Stuttgart ekibi olarak Şefimizi seviyor ve takdir ediyoruz. Müdürümüz Mustafa Dogan ve Ebubekir beyin gayreti ile artık almanyada meslek eğitim imkanı verilmektedir. Buna benzer çok sayıda çalışmalara imza atılmıştır. Kıskananlar olacaktır yapacak bir sey yok.!!!!!
  • Seyehat Acente sahibi olarak Stuttgart bölgesinde hizmet veriyorum. Ebubekir bey ile 1997-2002 yıllarında (Air Alfa ) berlikte çalıştım. Bu zaman zarfında her hangi bir sıkıntı yasamadım. Kombassan isine bir sey söyliyemem, ancak şirketin merkezi Türkiyede, oraya müracaat etmek gerekir diye düsünüyorum değil mi?
  • O DA TAKUNYALI AĞABABASI GİBİ HAVACILIĞI İNTERNET DEN ÖĞRENENLERDEN HERHALDE.....HEY GİDİ THY..HEY GİDİ TÜRKİYE..KİMLERİN ELİNE KALDIN???
THY Stuttgart Satış Şefi Ebubekir Özdemir, bu sistemle THY yolcularının daha hızlı ve rahat bir şekilde check-in işlemlerini kendilerinin yapabileceğini belirtti.

Yeni sistemin tanıtım etkinliği çerçevesinde ayrıca 33 yıldır THY´de çalışan ve Eylül ayında emekliye ayrılacak olan Faruk Kalafat´a bugüne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim edildi.

Stuttgart Havaalanı´nda düzenlenen törenle plaketi Kalafat´a takdim eden THY Stuttgart Müdürü Mustafa Doğan, Kalafat´ın çok değerli bir çalışma arkadaşı olduğunu belirterek, kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Kalafat da, törenin kendisi için çok duygulu bir an olduğunu ifade ederek, tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
THY'DEN STUTTGART'TA BİR İLK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
sonradan havacılık sektörüne gelen, fakat cok azimli dürüst bir yönetici olarak bildiğimiz kişidir. Takunya takıntısıda var :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY Stuttgart ekibi olarak Şefimizi seviyor ve takdir ediyoruz. Müdürümüz Mustafa Dogan ve Ebubekir beyin gayreti ile artık almanyada meslek eğitim imkanı verilmektedir. Buna benzer çok sayıda çalışmalara imza atılmıştır. Kıskananlar olacaktır yapacak bir sey yok.!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Seyehat Acente sahibi olarak Stuttgart bölgesinde hizmet veriyorum. Ebubekir bey ile 1997-2002 yıllarında (Air Alfa ) berlikte çalıştım. Bu zaman zarfında her hangi bir sıkıntı yasamadım. Kombassan isine bir sey söyliyemem, ancak şirketin merkezi Türkiyede, oraya müracaat etmek gerekir diye düsünüyorum değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
O DA TAKUNYALI AĞABABASI GİBİ HAVACILIĞI İNTERNET DEN ÖĞRENENLERDEN HERHALDE.....HEY GİDİ THY..HEY GİDİ TÜRKİYE..KİMLERİN ELİNE KALDIN???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000