11 Haziran 2011, Cumartesi 09:32:31

THY'DEN SÖZCÜ'YE JET YANIT

THY, dünkü Sözcü Gazetesi’nin “Torpil Hava Yolları” manşeti için gazeteye açıklama gönderdi. Açıklamada, THY’de görev yapmanın tek koşulunun liyakat olduğu vurgulandı
  • insanda bu yanıtı verirken biraz utanma,arlanma,edep,haya olur...tek koşul liyakatmış...gülüyorum ama bir yerimle...
  • Dava aç müslüman kardeşim diyene cevap.. Al kardeşim sana %51
  • Yillarini havaciliga adamis,A dan Z ye en ince detayi bilen universite mezunu ve 25 yil ucmus cok degerli PURSER lar varken,neden bir muhasebeci tepeden inipde,kabin hizmetleri baskani olabiliyor! Cemaate yakin olmasi yeterli olabilirmi?
  • Biri aciklasin o zaman neden Trabzon postanesinde calisan memur gelir harekatci olur ?Butun Trabzonlular ve akrabalari THY da ....Trabzon Hava Yollari oldu :)
Sözcü'nün dün manşet yaptığı Torpil Hava Yolları haberi için Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği'nden açıklama geldi. Açıklamada, "Türk Hava Yolları'nda görev yapmanın tek koşulu liyakattir. Tüm işe alım, atama ve terfilerde bu esasa hassasiyetle uyulmaktadır. Türk Hava Yolları Türkiye'nin tek sendikalı havayolu şirketidir. Ücret seviyeleri sendikayla yapılan toplu iş sözleşmeleri ile belirlenmektedir. Kişiye özgü ücret uygulaması yapılması kesinlikle söz konusu değildir" denildi.
THY'DEN SÖZCÜ'YE JET YANIT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

Misafir ~ 7 yıl önce
insanda bu yanıtı verirken biraz utanma,arlanma,edep,haya olur...tek koşul liyakatmış...gülüyorum ama bir yerimle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dava aç müslüman kardeşim diyene cevap.. Al kardeşim sana %51

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yillarini havaciliga adamis,A dan Z ye en ince detayi bilen universite mezunu ve 25 yil ucmus cok degerli PURSER lar varken,neden bir muhasebeci tepeden inipde,kabin hizmetleri baskani olabiliyor! Cemaate yakin olmasi yeterli olabilirmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Biri aciklasin o zaman neden Trabzon postanesinde calisan memur gelir harekatci olur ?Butun Trabzonlular ve akrabalari THY da ....Trabzon Hava Yollari oldu :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000