01 Ocak 2013, Salı 08:51:11

THY'DEN 'SON DAKİKA' SÜRPRİZİ!

Türk Hava Yolları (THY) 2013 yılına girerken şanslı iki yolcusuna sürpriz yaptı. 2012’nin son ve 2013'ün ilk yolcusuna, istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat bileti hediye edildi.
  • HAVACILIK SEKTÖRÜNDE BU BIYIKLI ADAMI SEVEN 5 GÖNÜLLÜ ARANIYOR
  • Ne kadar ayıp yorumlar bunlar. Yorum yapanların resimdekileri hiç tanımadıkları ve nasıl çalıştıklarını da hiç bilmedikleri ne kadar da ortada. Yazık.
  • Yahu bu kişi önceden bıyıksızdı ve aynı işi yapıyordu. Niye bıyığa taktınız anlamadım ki. Bana kalırsa THY-TGS sadece bıyığa değil topsakala da müsaade etmeli ozaman badem bıyıklar insanların gözüne batmamaya başlayacaktır. Bu tamamen üst idarecilerin hatasından kaynaklı imaje bir durum. İnsanların görünüşüne , görüşüne değil verdiği emeğe para ödenen bir mantığa artık dönülmeli. Bu şirketlerdeki en büyük sorun bu . Yoksa avrupalı bıyıklı birini gördümü bizdekinin dışında cemil ipekçi gibi farklı bir anlam algılıyor .
  • THY gibi şirketin durumunu en güzel sol baştaki şahıs tanımlar geneli okyanus ötesi cemaatin ve rize eşrafındaki uşaklardan oluşan gruplar THY yi bunlar temsil edip yönetiyorlar uyan türkiye nereye gidiyoruz.

THY bu yılda şanslı iki yolcusuna sürpriz yaptı. Azerbaycan’ın Nahcivan kentine gitmek için Atatürk Havalimanı’na gelen Sahil İbrahimov, THY'nin 2012 yılındaki son yolcusu olurken, 2013 yılındaki ilk yolcu ise yine Nahcivan’a uçacak olan Ruhin İbrahimov oldu.

Beş dakika ara ile bilet işlemlerini yaptıran şanslı yolculara hediyeleri THY Nöbetçi İstasyon Müdürü Selçuk Aktunç tarafından verildi. Amca çocukları olduklarını ifade eden yolcular işleri nedeniyle Türkiye’ye sık sık gidip geldiklerini belirterek, “Aldığımız biletleri sanırım işimizle ilgili kullanacağız. THY’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

THY'DEN 'SON DAKİKA' SÜRPRİZİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

**** ~ 6 yıl önce
HAVACILIK SEKTÖRÜNDE BU BIYIKLI ADAMI SEVEN 5 GÖNÜLLÜ ARANIYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 6 yıl önce
Ne kadar ayıp yorumlar bunlar. Yorum yapanların resimdekileri hiç tanımadıkları ve nasıl çalıştıklarını da hiç bilmedikleri ne kadar da ortada. Yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkes tanıyor ~ 6 yıl önce
Sayın yorumcu herkes tanıyor olduğu için bu kadar çok olumsuz yorum alıyor bu arkadaşlar.Arada o kadar kaliteli adamları harcadılarki orada. THY yi temsilen insanlar bu bıyıklı insanları görünce ona üzülüyor.Yoksa insanlar ister bıyık bırakır ister sakal kime ne.İnsanların tepkisi o kadar adam var iken orada , meydanın bu taklacı ,takiyeci elemanlara kalmasına.
herkes tanıyor'a ~ 6 yıl önce
tanısaydınız bıyıklarını dert etmezdiniz
operatio ~ 6 yıl önce
Yahu bu kişi önceden bıyıksızdı ve aynı işi yapıyordu. Niye bıyığa taktınız anlamadım ki. Bana kalırsa THY-TGS sadece bıyığa değil topsakala da müsaade etmeli ozaman badem bıyıklar insanların gözüne batmamaya başlayacaktır. Bu tamamen üst idarecilerin hatasından kaynaklı imaje bir durum. İnsanların görünüşüne , görüşüne değil verdiği emeğe para ödenen bir mantığa artık dönülmeli. Bu şirketlerdeki en büyük sorun bu . Yoksa avrupalı bıyıklı birini gördümü bizdekinin dışında cemil ipekçi gibi farklı bir anlam algılıyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
okyanus ötesi ~ 6 yıl önce
THY gibi şirketin durumunu en güzel sol baştaki şahıs tanımlar geneli okyanus ötesi cemaatin ve rize eşrafındaki uşaklardan oluşan gruplar THY yi bunlar temsil edip yönetiyorlar uyan türkiye nereye gidiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000