06 Ekim 2011, Perşembe 08:14:03

THY'DEN SOMALİ'YE ÖZEL UÇAK

Türk Hava Yolları (THY), Somali'de meydana gelen bombalı saldırıda yaralanan 30 kişinin Türkiye'ye getirilmesi için bu ülkeye uçak gönderdi.
  • istanbulun göbeğinde insanlara ambulans gönderemiyorsunuz,insanlar göre göre hayatını kaybediyorlar ama siz taa somaliye uçak kaldırıyorsunuz..yazıklar olsun sizin zihniyetinize..kime hava aıyorsunuz
  • 1 AYA YAKIN BOMBAY`DA KALAN JDM NIHAYET UCMAYA BASLAMIS! GECMIS OLSUN!
  • evet a340 gitti 36sedye istendi ama 27 tane sedye takıldı
  • EGITIM .. nerede olursa olsun SART.. sadece Somali degil..Türkiyede bile .. evet Somali fakir ve yoksul ülke .. kalici yardim yapilmasi lazim..ama bu bugünden yarina olacak bir konu degil.. Ülkemde bile CAHIL insanlar var .. yorumlara bakmaniz yeterli.. Konu yardim.. bizim vatandas.. olayi KÖPEK Ile bagliyor.. EN büyük cahillik bu !! Calisana her zaman PARA var.. yeterki calis ..
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, önceki günkü bombalı saldırı nedeniyle Somali Cumhurbaşkanı Şeyh Şerif Ahmed'i arayarak taziye dileklerini ilettiği görüşmede, patlamada yaralanan 30 kişinin Türkiye'de tedavi edilmesinin kararlaştırılması üzerine, THY'den yaralıları getirmek için bir uçak tahsis edildi.

THY'den tahsis edilen Airbus 340 tipi yolcu uçağı, 11 sağlık görevlisiyle saat 01.00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Somali'nin başkenti Mogadişu'ya hareket etti. Uçağa, 22 adet sedye ile ilaç ve tıbbi malzeme de konuldu.

Uçak, Somali'deki patlamada yaralanan kişileri alarak tedavi edilmek üzere Türkiye'ye getirecek.
THY'DEN SOMALİ'YE ÖZEL UÇAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
istanbulun göbeğinde insanlara ambulans gönderemiyorsunuz,insanlar göre göre hayatını kaybediyorlar ama siz taa somaliye uçak kaldırıyorsunuz..yazıklar olsun sizin zihniyetinize..kime hava aıyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1 AYA YAKIN BOMBAY`DA KALAN JDM NIHAYET UCMAYA BASLAMIS! GECMIS OLSUN!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
evet a340 gitti 36sedye istendi ama 27 tane sedye takıldı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
EGITIM .. nerede olursa olsun SART.. sadece Somali degil..Türkiyede bile .. evet Somali fakir ve yoksul ülke .. kalici yardim yapilmasi lazim..ama bu bugünden yarina olacak bir konu degil.. Ülkemde bile CAHIL insanlar var .. yorumlara bakmaniz yeterli.. Konu yardim.. bizim vatandas.. olayi KÖPEK Ile bagliyor.. EN büyük cahillik bu !! Calisana her zaman PARA var.. yeterki calis ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000