07 Ağustos 2012, Salı 10:53:04

THY'DEN ŞOK HACİZ!

Alacaklarını ödeyemediği birçok futbolcu ve kurum ile mahkemelik olan Beşiktaş’a bir haciz de Türk Hava Yolları’ndan geldi...
  • lisbon b/c fiyatı 3100 lira...yavrucuklarım...bu tabi tek kişi fiyatı...miles smiles şirket sayesinde bedavaya uçanlarla karıştırdınız herhalde...yada ticket officeden pass bilet kesmeye benzemez bu...
  • Firstle gitmis bir ucus 9000 dolar .., bu bizim yöneticiler..... Ne yapiyor? Milan'da masa 5 Euro bilet.. Bizde 50 lira ... Biz veriyoruz paraları reziller..
  • Gidis-Dönüs 1000€ tutsa bu Adam 97 kez mi gidip gelmis ülkesine??? yine sallama bir Haber
  • hadi bakalım.

Hugo Almeida’nın mukavelesinde yer alan maddeye göre senede 4 kez uçak ile ülkesine gidip gelmesinden dolayı oluşan borcun bir kısmının uzun süredir ödenmediği belirtildi.

97 bin euroluk meblağ nedeniyle kulübe ihtarname gönderildiği ifade edildi. Yeniçağ Gqazetesi'nin haberine göre Siyah-beyazlı yöneticilerin gelen ihtarname ile şoke oldukları ve THY’ye borcun en kısa süre içerisinde ödeneceğini bildirdikleri öğrenildi.

THY ile görüşen Beşiktaşlı yetkililer, borcun bilincinde olduklarını ve en kısa zamanda ödemenin yapılacağını bildirdikleri öğrenildi.

THY'DEN ŞOK HACİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

:))) ~ 6 yıl önce
lisbon b/c fiyatı 3100 lira...yavrucuklarım...bu tabi tek kişi fiyatı...miles smiles şirket sayesinde bedavaya uçanlarla karıştırdınız herhalde...yada ticket officeden pass bilet kesmeye benzemez bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Firstle gitmis bir ucus 9000 dolar .., bu bizim yöneticiler..... Ne yapiyor? Milan'da masa 5 Euro bilet.. Bizde 50 lira ... Biz veriyoruz paraları reziller..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sacma ~ 6 yıl önce
Gidis-Dönüs 1000€ tutsa bu Adam 97 kez mi gidip gelmis ülkesine??? yine sallama bir Haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çetenin tamamının borcudur o hesap. Tüpçü ödesin hesabı. ~ 6 yıl önce
hadi bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000