27 Şubat 2009, Cuma 15:43:05

THY'DEN SICAK AÇIKLAMA

Türk Hava Yolları, Schiphol Havalimanı'nda meydana gelen kaza ile ilgili yeni bir açıklama yayınladı.
  • Tüm ekibimize ve yolcularımıza başsağlığı dilerim.Geçmiş olsun.Allah yaralılara acil şifalar versin.SS
  • MURATIMIZI KAYBETTİK AİLESİNE SABIR DİLİYORUZ.BİZ YANDIK BAŞKA CANLAR YANMASIN
  • BAŞIMIZ SAĞOLSUN ULVİ MURAT ESKİNİ KAYBETTİK HEPİMİZ ÇOK ÜZGÜNÜZ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ.BÖYLE BİR HATA OLAMAZ.THY BÖYLE BİR HATAYI NASIL YAPAR CANIMIZ YANIYOR ŞİMDİ O 50 BİN AVROYU VERSEN NEOLUR VERMESEN NE .MURATIMIZI GERİ GETİRİR Mİ? YAZIKLAR OLSUN CANIMIZ YANIYOR...
  • ulvi murat eskin mekanın cennet olsun ailenin ve tüm türkiye'mizin başı sağolsun bizim canımız yandı başka canlar yanmasın.

İşte THY'den yapılan o açıklama:

Kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belirlendi.

25 Şubat 2009 tarihinde Tk 1951 sefer sayılı İstanbul-Amsterdam uçağının inişi sırasında meydana gelen kazada 4 mürettebattan olmak üzere 9 kişi hayatını kaybetmiştir.

Kazada kokpit ekibinden Hasan Tahsin Arısan, Murat Sezer, Olgay Özgür ile kabin ekibinden Ulvi Murat Eskin yaşamını yitirmiştir.

Kazada hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda makamlarının tesliminden sonra özel bir seferle Türkiye’ye getirilecektir. Seferin ne zaman düzenleneceği daha sonra bildirilecektir.

Türk Hava Yolları tarafından kazada hayatını kaybeden mürettebat ve yolcularımızın yakınlarına ilk etapda 50 bin Avro, hastanede yatarak tedavi görenler için ise 5 bin ila 10 bin Avro ödeme yapılacaktır. Bu konuda ilgililer Aile Destek Hattının +90 800 219 80 35 nolu telefonundan bilgi alabilirler.

Yaşanan olaydan dolayı büyük üzüntü yaşayan Türk Hava Yolları ailesi olarak kazada yaşamını yitiren mürettebatımıza ve yolcularımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

THY'DEN SICAK AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Tüm ekibimize ve yolcularımıza başsağlığı dilerim.Geçmiş olsun.Allah yaralılara acil şifalar versin.SS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
MURATIMIZI KAYBETTİK AİLESİNE SABIR DİLİYORUZ.BİZ YANDIK BAŞKA CANLAR YANMASIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BAŞIMIZ SAĞOLSUN ULVİ MURAT ESKİNİ KAYBETTİK HEPİMİZ ÇOK ÜZGÜNÜZ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ.BÖYLE BİR HATA OLAMAZ.THY BÖYLE BİR HATAYI NASIL YAPAR CANIMIZ YANIYOR ŞİMDİ O 50 BİN AVROYU VERSEN NEOLUR VERMESEN NE .MURATIMIZI GERİ GETİRİR Mİ? YAZIKLAR OLSUN CANIMIZ YANIYOR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ulvi murat eskin mekanın cennet olsun ailenin ve tüm türkiye'mizin başı sağolsun bizim canımız yandı başka canlar yanmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000