23 Ekim 2012, Salı 16:54:31

THY'DEN SEFER ARTIŞI

Türk Hava Yolları (THY), Selanik'e haftada 6 kez düzenlediği sefer sayısını 7'ye çıkarıyor...
  • ınsan olmayan yerlere ucsunlar ULU ONDERIMIZIN FOTORAFINI ASMAKTAN HACIZ SOZDE RIZELI MILLIYETCILER PIYONDUR PIYON ISYERINDE BOS BOS KONUSUP DURUYOLAR DELIKANLI OLAN CIKSIN ATATURKUN RESMINI ASSIN KONTUARA BEN ONA TURKSUN DERIM IO ZAMAN AMA BEN ASICAM BEKLIYIN BEKLEYIN BADEM BIYIKLILAR

THY'nin Selanik Müdürü Utku Yazan, İstanbul–Selanik arasında gittikçe artan yolcu talebini karşılayabilmek için, mevcut sefer sayısının 7'ye çıkarılmasının kararlaştırıldığını açıkladı.

THY'nin, kısa bir süre önce faaliyete geçen Selanik ofisinin kapsamlı çalışmaları sonucunda uçuşlarda gittikçe artan doluluk oranı ve yolcu kapasitesinin THY'yi böyle bir karar almaya yönlendirdiğini belirten Yazan, İstanbul ile Selanik arasında 1 Aralık'tan itibaren haftanın her günü karşılıklı sefer düzenleneceğini bildirdi.


Yazan, "Selanik bölgesinin ve Kuzey Yunanistan'ın en önemli tanıtım ayağı olan ofisimizin performansı ve bizi seçen yolcularımızdan aldığımız memnuniyet ile az zamanda önemli bir yol katetmiş bulunuyoruz. Bölgede belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız ortak projeler sayesinde bölgenin tanınırlığı artmakta ve her geçen gün şirketimize olan ilgi artmaktadır. Bu vesileyle tüm yolcularımızı Selanik'e ve Batı Trakya'ya bayramlaşmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

Havacılık sektörünün "Oscar"ı kabul edilen "Skytrax Dünya Havacılık" ödüllerinde "Avrupa'nın En İyi Havayolu" ödülü dahil olmak üzere üç dalda ödül alarak kalitesini dünyaya tescil ettiren THY'nin İstanbul-Selanik seferleri, 10 yıl aradan sonra anlamlı bir uçuş kodu olan TK-1881 sefer sayısıyla 27 Mayıs 2011'de yeniden başlamıştı.

İlk başta haftada 4 sefer olarak gerçekleştirilen uçuşlar yoğun talep üzerine 6'ya çıkarılmıştı.

THY'DEN SEFER ARTIŞI

Facebook Yorum

Yorumlar

tgs ~ 6 yıl önce
ınsan olmayan yerlere ucsunlar ULU ONDERIMIZIN FOTORAFINI ASMAKTAN HACIZ SOZDE RIZELI MILLIYETCILER PIYONDUR PIYON ISYERINDE BOS BOS KONUSUP DURUYOLAR DELIKANLI OLAN CIKSIN ATATURKUN RESMINI ASSIN KONTUARA BEN ONA TURKSUN DERIM IO ZAMAN AMA BEN ASICAM BEKLIYIN BEKLEYIN BADEM BIYIKLILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000