28 Haziran 2012, Perşembe 09:54:37

THY’DEN SATILIK GAYRİMENKUL

Türk Hava Yolları bünyesinde bulunan 4 adet bağımsız taşınmazın satışına ilişkin açık artırma açıklamasında bulundu...
  • Bence THY yönetimi ya en kısa zamanda değişecek yada iyi bir fırça yiyecek Başbakan dan. Şu 29 Mayıs dan sonra cok fena göze batar oldular. Hakikaten kendi malları gibi davranmaya başladılar. Ama o şirket benimde şirketim. Cok az da olsa hisselerim var. Onlarda artık iyice deger kaybetti zaten. Bu şirket de benimde hakkım var....
  • 6. madde daha ıhale baslamadan ıhalenın nasıl sonuclanacagını acıklıyor zaten!!!!!!
  • işine gelince özel işine gelince devlet kuruluşu kimliğine bürün. yönetenler istediği gibi at koşturuyor.
  • AYNEN ÖYLE ANLIYORUZ...İSTEDİĞİME İSTEDİĞİM GİBİ İSTEDİĞİM FİYATA VERİRİM DİYORSUN HERHALDE...)))9

 

THY'den yapılan açıklamada:

TURK HAVA YOLLARI A.O.’dan 4 ADET BAĞIMSIZ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

1.Aşağıda adresleri ve tapu kayıtları belirtilmiş olan 4 adet bağımsız gayrimenkul kapalı zarf ile teklif alma ve sonrasında açık artırma usulü ile satışa sunulacaktır.

(A)Adana ili Reşatbey Mahallesi (Eski, Stadyum Cad) Prof. Dr. Nusret Fişek Caddesi Tekelioğlu Apt.No:22 Seyhan/Adana adresinde kurulu taşınmazın (Tapu kaydı: Adana ili Reşatbey Mahallesi 15 Pafta, 1144 Ada, 196 Parsel no.lu 65/860 arsa payına sahip) 8 nolu bağımsız bölüm.

(B)Adana ili Reşatbey Mahallesi (Eski, Stadyum Cad) Prof .Dr. Nusret Fişek Caddesi Tekelioğlu Apt. No; 22 Seyhan/Adana adresinde kurulu taşınmazın ( Tapu kaydı: Adana İli Reşatbey Mahallesi 15 Pafta, 1144 Ada, 196 Parsel no.lu 29/860 arsa payına sahip) 10 nolu bağımsız bölüm.

(C)İstanbul İli - Büyükçekmece ilçesi Akçaburgaz Mahallesi Göl Mevkii Alman Lisesi Yolu Üzeri Pelikan Hill Rezidans B-2 Blok D:3 Büyükçekmece/İstanbul adresinde kurulu taşınmazın
(Tapu kaydı: İstanbul ili Büyükçekmece ilçesi Akçaburgaz Mahallesi 218 Ada, 25 Parsel no.lu 136/120000 arsa payına sahip) 3 nolu bağımsız bölüm.

(D)İstanbul İli - Ataşehir ilçesi içerenköy Kayışdağı Caddesi Selim Bey Sokak Kiptaş İçerenköy Evleri B-Blok K:14 D:54 Ataşehir/istanbul adresinde kurulu taşınmaz.

2.Satışa sunulan gayrimenkuller PEŞİN olarak satılacak olup, VADELİ teklifler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

3.GEÇİCİ TEMİNAT:

Taşınmaz                                  Geçici Teminat Tutarı

1. nolu maddede adres ve tapu kayıtları belirtilmiştir.

(A)                                                    53.000. TL.
(B)                                                    28.000. TL.
(A+B)                                               81.000. TL. (Adana ilindeki büro ve dükkan                                                                            olmak üzere her iki taşınmaz için toplam teklif verilmesi halinde)

(C)                                                     33.000. TL.
(D)                                                     45.000. TL.

İstenilen teminat/teminatlar nakit, banka teminat mektubu, hamiline yazılı devlet tartvili, hazine bonosundan herhangi biri olabilir.

4.Satış Şartnamesi Türk Hava Yolları A.O. Genel Yönetim Binası Genel Satmalına Başkanlığı Atatürk Havalimanı-Yeşilköy adresinden veya Adana Şakirpaşa Havalimanı THY A.O . Bilet Satış Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

5.Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları en geç 13.08.2012 günü saat 10.00'a kadar, Türk Hava Yolları A.O. Genel Yönetim Binası Genel Satmalıma Başkanlığı Atatürk Havalimanı-Yeşilköy adresine teslim edilecektir. İhaleye katılım için gerekli evrakların kontrolü aynı gün ve saatte aynı yerde yapılacaktır. Açık arttırma ise 16.08.2012 günü saat 14.00'da Türk Hava Yolları A.O. Genel Yönetim Binası Genel Satın alma Başkanlığı Atatürk Havalimanı-Yeşilköy adresin’de yapılacaktır.

6.Ortaklığımız bu ihale ile ilgili olarak 4734 sayılı Kamu ihale Kanununa ve 2886 sayılı Devlet ihale kanununa tabi değildir. Ortaklığımız satışı yapıp yapmamakta veya dilediğine kısmen veya tamamen yapmakta serbesttir.

THY’DEN SATILIK GAYRİMENKUL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Vatandaş ~ 6 yıl önce
Bence THY yönetimi ya en kısa zamanda değişecek yada iyi bir fırça yiyecek Başbakan dan. Şu 29 Mayıs dan sonra cok fena göze batar oldular. Hakikaten kendi malları gibi davranmaya başladılar. Ama o şirket benimde şirketim. Cok az da olsa hisselerim var. Onlarda artık iyice deger kaybetti zaten. Bu şirket de benimde hakkım var....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
6.. madde ~ 6 yıl önce
6. madde daha ıhale baslamadan ıhalenın nasıl sonuclanacagını acıklıyor zaten!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne ala ~ 6 yıl önce
işine gelince özel işine gelince devlet kuruluşu kimliğine bürün. yönetenler istediği gibi at koşturuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYNEN ÖYLE ANLIYORUZ.. ~ 6 yıl önce
AYNEN ÖYLE ANLIYORUZ...İSTEDİĞİME İSTEDİĞİM GİBİ İSTEDİĞİM FİYATA VERİRİM DİYORSUN HERHALDE...)))9

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000