04 Nisan 2016, Pazartesi 17:30:21

THY'den Sabri'li açıklama!

Türk Hava Yolları'nın Olağan Genel Kurulu'nda, Batman Superman'a karşı filmindeki sponsorluk için ödenen para Sabri Sarıoğlu ile karşılaştırıldı.
  • geçersiz bir işlem yürüttü ve şimdi kapanacak. ad homineme gel ya. beyinsiz çok ülkede çünkü.
  • aman böyle şeyler söyleyip sabriyi ve eşini küstürmeyin. adamın eşi pilot. buralarda gezinip haberleri okuyor olabilir. sonra allah korusun önce sosyal medya fenomenliğini sonra da pilotluğu bırakabilir. sosyal medyada ona ihtiyacımız var.
  • thy için değil bu sözüm futbol camiası için , konuşulan miktarlara bak sabri gibi bi malın aldığı paraya bak kara para aklamaktan başka bişey değil. futboldan nefret ediyorum
  • Sabri'nin şutu Batman ve Superman'i yere düşürdü!!!

Türk Hava Yolları'nın Olağan Genel Kurulu'nda, Batman Superman'a karşı filmindeki sponsorluk için ödenen para Sabri Sarıoğlu ile karşılaştırıldı.

Yaklaşık 500 milyon dolarlık bütçeyle çekilen Adaletin Şafağı; Batman Superman'a karşı filmine sponsor olan Türk Hava Yolları'nın bu sponsorluk bedeli için ödediği rakam yaklaşık olarak açıklandı.

THY'nin film için ödediği paranın Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun yıllık kazancı olan 1.8 milyon Euro'dan daha az olduğu açıklandı. 

Öte yandan THY'nin kapatılan hatlar için ettiği zararın çift haneli rakamlara ulaştığı, ancak bu zararın yeni açılan hatlarla telafi edilme sürecinde olduğu belirtildi.

©AirportHaber

THY'den Sabri'li açıklama!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

beyin.dll ~ 2 yıl önce
geçersiz bir işlem yürüttü ve şimdi kapanacak. ad homineme gel ya. beyinsiz çok ülkede çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eşi pilot ~ 2 yıl önce
aman böyle şeyler söyleyip sabriyi ve eşini küstürmeyin. adamın eşi pilot. buralarda gezinip haberleri okuyor olabilir. sonra allah korusun önce sosyal medya fenomenliğini sonra da pilotluğu bırakabilir. sosyal medyada ona ihtiyacımız var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kara para ~ 2 yıl önce
thy için değil bu sözüm futbol camiası için , konuşulan miktarlara bak sabri gibi bi malın aldığı paraya bak kara para aklamaktan başka bişey değil. futboldan nefret ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ediyorsun ~ 2 yıl önce
Sabri Sarıoğlu şu memlekette forma için ter döken nadir topçulardan biridir, para vermeseniz de çıkar sahaya aslanlar gibi topunu oynar. Aldığı para fazladır azdır, kabiliyetlidir de ya da değildir bir şey diyemem, her işin bir piyasası var. Ama hem GS hem de milli takım başarısı için ter döken bir sporcuya bu denli hakaret etmeniz hiç doğru değil.
Radikeler ~ 2 yıl önce
Futbolculara ödenen rakamların hepsi futbolculara gitmez. Arada birsürü boşluk var paranın kaçacağı.
Flaş!! ~ 2 yıl önce
Sabri'nin şutu Batman ve Superman'i yere düşürdü!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000