15 Temmuz 2011, Cuma 17:10:02

THY'DEN 'ROZET' AÇIKLAMASI...

AirportHaber'in birkaç saat önce okuyucularına duyurduğu haber ses getirdi...
  • Butun kabin ve kokpit ekibini Ataturk rozeti ve Turk bayragi takmaya davet ediyorum.
  • tassa yılbaşında atatürk rozeti dağıtsın!!!
  • son söz:ALLAHTAN KORKMUYORSUNUZ,ATATÜRKTEN KORKTUĞUNUZ KADAR..biz ALLAH tan korkarız,haksızlık yapmayalım diye,ATATÜRK ü severiz ÖNDERİMİZ diye,BAYRAĞIMIZLA gurur duyarız,herşeyimiz diye..YAKAMIZDA TAŞIRIZ,GURURLA UÇARIZ. EN İYİ TÜRK MARKASIYIZ.birkaç ne oldum delisi,işini bilmeze de papuç bırakmayız.BİZ KÖKLÜ BİR AİLEYİZ...güle güleee...
  • Tabii ki Anadolu insani hacilarimizin bol bol hayir duasini alacaksiniz, onlara en kutlu yolculuklarinda su veriyorsunuz, yardim ediyorsunuz. kimse size "hayirsiz" demedi ya da "ugursuz" da demedi.. bu laflara ben maruz kaldim tartisma boyunca. bak bir hikaye anlatayim da bitsin artik bu "chapter": Karincanin biri Hicaz'a (hacca) gitmeye karar vermis ve yola koyulmus. nereye gittigini soranlara "Hicaz'a" demis, O'na gidemeyecegini yolda olup kaliverecegini souylemisler. O da "olsun yolunda olurum hic olmazsa" demis.. Kissaden Hisse: "Hicaz yolunda hacilarin suyunu eksik etmeyin .. bol bol hayir dualarini ali..
AirportHaber'in özel haber olarak duyurduğu kabin ekibine uyguladığı yasak haberine THY'den açıklama geldi.

Açıklamada bulunan THY Basın Müşaviri Ali Genç:

'Evet kabin ekiplerinin üniforma genelgesinde bir değişiklik yapıldı. Daha önceki uygulamada kabin çalışanlarının yakalarına Fenerbahçe, Galatasaray, TASSA gibi çeşitli kuruluşların rozetlerini taktıkları görüldü. Kişisel anlamda rozetler takılıyordu. Bu değişiklikle bunun önüne geçilerek, farklı renkte rozet takılmaması amaçlanıyor. Uygulamanın amacı bu" dedi.
 
Uygulamanın, Atatürk ve Türk bayraklı rozetleri kesinlikle kapsamadığını ifade eden Genç, "Çalışanlar Atatürk ve Türk bayrağı rozetlerini takabilecek. Bizim zaten uçaklarımızda Türk bayrağı bulunuyor. Konu başka taraflara çekilmeye çalışılıyor" diye konuştu.
THY'DEN 'ROZET' AÇIKLAMASI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (113)

Misafir ~ 7 yıl önce
Butun kabin ve kokpit ekibini Ataturk rozeti ve Turk bayragi takmaya davet ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tassa yılbaşında atatürk rozeti dağıtsın!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
son söz:ALLAHTAN KORKMUYORSUNUZ,ATATÜRKTEN KORKTUĞUNUZ KADAR..biz ALLAH tan korkarız,haksızlık yapmayalım diye,ATATÜRK ü severiz ÖNDERİMİZ diye,BAYRAĞIMIZLA gurur duyarız,herşeyimiz diye..YAKAMIZDA TAŞIRIZ,GURURLA UÇARIZ. EN İYİ TÜRK MARKASIYIZ.birkaç ne oldum delisi,işini bilmeze de papuç bırakmayız.BİZ KÖKLÜ BİR AİLEYİZ...güle güleee...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tabii ki Anadolu insani hacilarimizin bol bol hayir duasini alacaksiniz, onlara en kutlu yolculuklarinda su veriyorsunuz, yardim ediyorsunuz. kimse size "hayirsiz" demedi ya da "ugursuz" da demedi.. bu laflara ben maruz kaldim tartisma boyunca. bak bir hikaye anlatayim da bitsin artik bu "chapter": Karincanin biri Hicaz'a (hacca) gitmeye karar vermis ve yola koyulmus. nereye gittigini soranlara "Hicaz'a" demis, O'na gidemeyecegini yolda olup kaliverecegini souylemisler. O da "olsun yolunda olurum hic olmazsa" demis.. Kissaden Hisse: "Hicaz yolunda hacilarin suyunu eksik etmeyin .. bol bol hayir dualarini ali..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000