20 Kasım 2015, Cuma 18:34:22

THY'den rehine açıklaması

Türk Hava Yolları (THY) Mali'nin başkenti Bamako'daki otelde yapılan baskının sona ermesinin ardından açıklama yaptı.
  • Hayal mi görüyorsunuz? Hayatta pas ekip uçurmaz 2-3 memur daha planlar git gel yapar. Diğerleri aynen böyle oldu
  • Yunanistan üzerinde, 1 saate inmiş olur
  • Bu son olsun tum havacilik calisanlari icin. Rekabetin az oldugu noktalara ucarak kazanmayi seciyor THY bilmiyor mu acaba personelin canini riske atarak kazaniyor.Para=Can boyle ticaret olmaz.Gonderme kardesim boyle yerlere yatiya ekibini her turlu zarar hem insani hem ticari acidan.Varsa gucun en baba hatlarda dunya klasmaninda rekabet et afrika mafrika birakin bu ucuz itibarsiz isleri....
  • yav kardesim bu bolgelere gidecek insanların rızasını almak onlara ekstra para vermek cok mu zor anlamıyorum. biri gider miamide tatil yapar oburu gider afrikda sıtmanın,terorun kol gezdigi yerde hayatını tehikeye atar aldıkları harcırah aynı. gardasım hep kar hep kar temel hoca senede 10 million goturur eyvallah ama ozaman omrunden omur giden personele az cok vereceksiniz. bi sistem kuracaksınız, interbidsi gelistireceksiniz. personeli bu riski alıyorum cunku ben istedim konumuna getireceksiniz.

Türk Hava Yolları (THY) Mali'nin başkenti Bamako'daki otelde yapılan baskının sona ermesinin ardından açıklama yaptı.

THY'den yapılan açıklamada 7 THY personelinin de kurtarıldığı belirtildi. THY çalışanlarının Türkiye'ye getirmek üzere saat 19.00'da bir uçağın havalanacağı ifade edildi.

İşte THY'nin açıklaması;

Bamako’da gerçekleşen olayda otelde bulunan 7 Türk Hava Yolları personelinin tamamı kurtulmuştur.

Arkadaşlarımızın Türkiye'ye getirilmesi için gerekli tüm hazırlıklar yapılmış olup, kendilerini memlekete getirmek üzere bir uçağımız İstanbul’dan saat 19:00 (lokal saat) itibarı ile yola çıkacaktır.

Olayın duyulduğu ilk andan itibaren oluşturulan kriz masası aracılığıyla,  gerek Dışişleri Bakanlığımızın, gerek ilgili Büyükelçiliğimizin destekleriyle süreç yakından takip edilmiş ve gereken çalışmalar yapılmıştır.

Türk Hava Yolları olarak, ailemizin olayı yaşayan 7 üyesine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, bu süreçte destek olan tüm ilgililere çabalarından ötürü teşekkür ediyoruz.

THY'den rehine açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

pas mi? ~ 3 yıl önce
Hayal mi görüyorsunuz? Hayatta pas ekip uçurmaz 2-3 memur daha planlar git gel yapar. Diğerleri aynen böyle oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçak ~ 3 yıl önce
Yunanistan üzerinde, 1 saate inmiş olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 3 yıl önce
Bu son olsun tum havacilik calisanlari icin. Rekabetin az oldugu noktalara ucarak kazanmayi seciyor THY bilmiyor mu acaba personelin canini riske atarak kazaniyor.Para=Can boyle ticaret olmaz.Gonderme kardesim boyle yerlere yatiya ekibini her turlu zarar hem insani hem ticari acidan.Varsa gucun en baba hatlarda dunya klasmaninda rekabet et afrika mafrika birakin bu ucuz itibarsiz isleri....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
temeeelll ~ 3 yıl önce
yav kardesim bu bolgelere gidecek insanların rızasını almak onlara ekstra para vermek cok mu zor anlamıyorum. biri gider miamide tatil yapar oburu gider afrikda sıtmanın,terorun kol gezdigi yerde hayatını tehikeye atar aldıkları harcırah aynı. gardasım hep kar hep kar temel hoca senede 10 million goturur eyvallah ama ozaman omrunden omur giden personele az cok vereceksiniz. bi sistem kuracaksınız, interbidsi gelistireceksiniz. personeli bu riski alıyorum cunku ben istedim konumuna getireceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eksilemek ~ 3 yıl önce
Bu yazılan niçin eksilenir ? Ruh hastaları siz gidin uçun o zaman, adam mı tutunuz doğruları yazanı eksilemek için ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000