28 Şubat 2016, Pazar 10:32:26

THY'den pilot ilanı için açıklama

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 2. pilot aday adayı seçim sürecinin revize edildiği bildirildi.
  • Torpil Hava yolları
  • Hey allahım okuyorum da şu yazılan yorumları herkes de ver yansın etmiş.Thy marka değeri yüksek bir şirket kokpit istihdamında da hakkaniyetli davrandıklarına inanıyorum torpil olayı 2006 dan beri takip ederim hep bir şekilde gündeme gelir,geçti o işler beyler şartları sağlayan ve aşamaları geçen adaylar paşa paşa eğitime başlıyor .Siz bunları tartışırken millet dilini geliştiriyor süreç hakkında daha çok çalışıyor.Cefa çeken sefa sürecek tabi artık alışın bunlara da oturun çalışın sizde diğer türlü Ayjet 'in kapıları herkese açık :) selamlar :)
  • 10 yıldır yurtdışında uçuyorum. 8000 saatim var. THY hala cart Curt ediyor.
  • Ik muduru Nurullah bey Farki one cikti dogru yolu bildu Tesekkur ederiz Dlr2 yi tek seferde gecen adaylari Sn Nurullah bey tekrar mulakata cagiracagina inaniyorum Tum sinavlari tek seferde gecmis cok yetenekli gencleri Thy ye kazandiracak insallah Nurullah bey bu konularda cok titiz ve kul hakkini on planda tutan kisilige sahiptir

Türk Hava Yolları (THY), resmi internet sitesi üzerinden 2. pilot aday adayları ile ilgili seçim sürecinin revize edildiğini duyurdu.

THY'den yapılan açıklama şöyle;

Türk Hava Yolları A.O. Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Aday Adayı seçim süreçleri revize edilmiştir. 01.02.2016 tarihinden sonra DLR-1 sürecine katılıp başarılı olan adaylarımız ile 2016 Bahar ve sonraki ilanlarımızda geçerli olacak güncel süreç sıralamasını adaylarımızın bilgisine sunarız.

Seçim süreçleri aşağıdaki şekilde olacaktır;
Evrak Kontrol & Boy-Kilo Ölçümü
DLR-1
Kurul Mülakatı
DLR-2
Sağlık Raporu

Sadece www.turkishairlines.com resmi web sitesi üzerinden yapılan başvurular geçerlidir. Türk Hava Yolları A.O. Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Aday Adayı seçim süreçlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

THY'den pilot ilanı için açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Thy ~ 2 yıl önce
Torpil Hava yolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
From Flight Deck :) ~ 2 yıl önce
Hey allahım okuyorum da şu yazılan yorumları herkes de ver yansın etmiş.Thy marka değeri yüksek bir şirket kokpit istihdamında da hakkaniyetli davrandıklarına inanıyorum torpil olayı 2006 dan beri takip ederim hep bir şekilde gündeme gelir,geçti o işler beyler şartları sağlayan ve aşamaları geçen adaylar paşa paşa eğitime başlıyor .Siz bunları tartışırken millet dilini geliştiriyor süreç hakkında daha çok çalışıyor.Cefa çeken sefa sürecek tabi artık alışın bunlara da oturun çalışın sizde diğer türlü Ayjet 'in kapıları herkese açık :) selamlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MR. John ~ 2 yıl önce
10 yıldır yurtdışında uçuyorum. 8000 saatim var. THY hala cart Curt ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeren ~ 2 yıl önce
Ik muduru Nurullah bey Farki one cikti dogru yolu bildu Tesekkur ederiz Dlr2 yi tek seferde gecen adaylari Sn Nurullah bey tekrar mulakata cagiracagina inaniyorum Tum sinavlari tek seferde gecmis cok yetenekli gencleri Thy ye kazandiracak insallah Nurullah bey bu konularda cok titiz ve kul hakkini on planda tutan kisilige sahiptir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000