29 Mayıs 2014, Perşembe 11:48:53

THY'DEN PİLOT ADAYLARINA DUYURU

Türk Hava Yolları, yetiştirmek üzere pilot adayları aradığını duyurdu.
  • bende renk körlüğü var ama bazen renk testlerinde başarılı olabliyorum ve pilot olmayı çok istıyorum bi çaresi yok mudur acaba?
  • Yesilkoy paxarinda tezgahim var,haftada 8000-9000 tl kaxaniyorum ama her seferinde ustumuzden gecen ucaklari gorunce bu isi birakayim pilot olayim diyorum..hadi hayirlisi
  • Ben de babam CHP ilçe başkanı olduğu için elendim.
  • Merhaba, İngilizcemi geliştirmedim. Üniversiteyi iyi bir şekilde bitirmeye çalışmadığım gibi THYnin pilotluk alım süreci ile ilgili de doğru düzgün bir araştırma yapmadım. Pilotluğun nasıl bir meslek olduğuna dair de bir fikrim yok ama bahsedilen maaşları veriyorlarsa ben de başvuracağım. Başarısız olursam da buradan olumsuz yorumlar atmaya devam edeceğim. Seçim senin THY.

Türk Hava Yolları, yetiştirmek üzere pilot adayları aradığını duyurdu.

Pilot adaylarına ilişkin bir de tanıtm videosu hazırlayan THY, birçok bölümden aday başvurularını da kabul edeceğini açıklayarak yüksek hayat standartları vaadinde bulundu.

Türk Hava Yolları, aradığı adaylar için hazırladığı tanıtım videosunda bünyesinde görev yapan pilotların görüşlerine de başvurarak pilotluğun ilgi çekici yanlarına vurgu yaptı.

İşte THY'nin pilot adaylarına yaptığı duyuru:

THY'DEN PİLOT ADAYLARINA DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (111)

acil cevap ~ 3 yıl önce
bende renk körlüğü var ama bazen renk testlerinde başarılı olabliyorum ve pilot olmayı çok istıyorum bi çaresi yok mudur acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yesilkoy paxarinda tezgahim var,haftada 8000-9000 tl kaxaniyorum ama her seferinde ustumuzden gecen ucaklari gorunce bu isi birakayim pilot olayim diyorum..hadi hayirlisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pazarciya ~ 4 yıl önce
pazarci kardes, "pilot olayim" denince pilot olunmuyor.. sutyen takip satislarina devam et sen
TUAF ~ 4 yıl önce
Ben de babam CHP ilçe başkanı olduğu için elendim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boş bardak ~ 4 yıl önce
Merhaba, İngilizcemi geliştirmedim. Üniversiteyi iyi bir şekilde bitirmeye çalışmadığım gibi THYnin pilotluk alım süreci ile ilgili de doğru düzgün bir araştırma yapmadım. Pilotluğun nasıl bir meslek olduğuna dair de bir fikrim yok ama bahsedilen maaşları veriyorlarsa ben de başvuracağım. Başarısız olursam da buradan olumsuz yorumlar atmaya devam edeceğim. Seçim senin THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000