21 Mart 2016, Pazartesi 00:09:42

THY'den personeline 'gala' jesti

Son dönemin merakla beklenen Hollywood filmi Batman Superman'a Karşı: Adaletin şafağı filmine sponsor olan THY'den personeline 'gala' sürprizi. İşte detaylar...
  • Batman ve superman gercek olsaydı ttgsden kacardı batmobıl sıgorta yapılmıs her ıhtımale karsı yraktor bagaj atabası falan vurmasın dıye:))
  • Pgs olsa bilet parasi keserdi personeline
  • tgs persönelinide götürcekmiymiş bilen varmııı?
  • o değil de istihdam ilanları konusunu napıcaz???

Türk Hava Yolları (THY) geçtiğimiz haftalarda düzenlediği organizasyonla Hollywood'un merakla beklenen filmi Batman Superman'a Karşı: Adaletin Şafağı filmine sponsor olduğunu duyurmuştu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında bir Boeing 777 tipi uçağını filme özel giydiren THY, filmin başrol oyuncuları ile çektiği reklam filmi ve ITB Berlin fuarında Batmobile aracını sergileyerek dünya çapınca ilgi odağı olmuştu.

Filmin Türkiye galası 24 Mart Perşembe günü İstanbul'da gerçekleştirilecek. Yaptığı sponsorluk anlaşması ile büyük sükse yapan THY çalışanlarına bir jest yaptı.

22 Mart saat 17.00'a kadar çalışanlara özel gerçekleştirilecek çekiliş sonrası belirlenecek personellere yanlarında bir kişi daha getirebilecekleri gala davetiyesi verecek.

Başvurular THY'nin personeline özel sosyal ağı Empathy üzerinden yapılacak.

©AirportHaber

THY'den personeline 'gala' jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Tgs ~ 2 yıl önce
Batman ve superman gercek olsaydı ttgsden kacardı batmobıl sıgorta yapılmıs her ıhtımale karsı yraktor bagaj atabası falan vurmasın dıye:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakisir ~ 2 yıl önce
Pgs olsa bilet parasi keserdi personeline

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rıfkı ~ 2 yıl önce
tgs persönelinide götürcekmiymiş bilen varmııı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
o değil de istihdam ilanları konusunu napıcaz???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000