14 Mayıs 2010, Cuma 09:57:01

THY'den ortaklık anlaşmasına adım

Türkiye ve Rusya arasında imzalanan anlaşmalar meyvesini vermeye başladı. Vizenin kalkmasıyla birlikte hava taşımacılığında artan talebin karşılanabilmesi için THY ile Aeroflot Havayollarının ortak şirket kurması tartışılıyor.
  • Rusya'nın vizeyı kaldırmaı sevindirici. Avrupa'da yaşıyan milyonlarca yurttaşımız var Rusya'da ne kadar var bilemiyorum. Avrupa'da yaşayan biri olarak ailemin vizesiz, istediği an beni gelip ziyaret etmesini isterim. Bir Romanya'lı ya da Bulgar elini kolunu sallıya sallıya Avrupa'da gezebiliyor biz vize kapılarında sürünüyoruz. Avrupa vizesi kalkmalıdır. Rusaya ile ortak havayolu bence yanlış. Onların işletme kültür ve anlayışları bizden çok farklı, yürümez.
  • amma uzatilip abartildi su vize olaylari.Gelismis medeni ulkelerin zaten hakkidir serbestce dolasma ozgurlugu. Daha nesi abartiliyor.Ha bide millette parami var sanki gezip gormeyede seviniyolar vize kalkmis diye anlayabilmis degilim.garip milletiz vesselam.
  • 30 GÜNLÜK VİZE UĞRUNA NÜKLEERİ RUSYAYA VERDİK HADİ HAYIRLISI !!!
  • Avrupa Avrupa diye dilimiz damagımız kurudu hangi Avrupa Allah aşkına bırakın !! Ne gördük , ikiyüzlülükten riyakarlıktan başka. Sonra nesi var bu Avrupanın kriter olarak orayı sayıyoruz? Başarı oraya göre,kriter oraya göre,insanlık oraya göre .Yok arkadaş artık Avrupa bundan sonra kriter olarak Türkiyeyi örnek alacak.Almazsada kendi bilir !
Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev'in iki günlük Türkiye ziyareti, beyaz etten inşaata, turizmden havacılığa kadar birçok sektörü harekete geçirdi. Toplam 17 başlık altında imzanan anlaşmaların ardından, iki ülke arasındaki somut projeler konuşulmaya başlandı.

(Referans)
THY'den ortaklık anlaşmasına adım

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Rusya'nın vizeyı kaldırmaı sevindirici. Avrupa'da yaşıyan milyonlarca yurttaşımız var Rusya'da ne kadar var bilemiyorum. Avrupa'da yaşayan biri olarak ailemin vizesiz, istediği an beni gelip ziyaret etmesini isterim. Bir Romanya'lı ya da Bulgar elini kolunu sallıya sallıya Avrupa'da gezebiliyor biz vize kapılarında sürünüyoruz. Avrupa vizesi kalkmalıdır. Rusaya ile ortak havayolu bence yanlış. Onların işletme kültür ve anlayışları bizden çok farklı, yürümez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
amma uzatilip abartildi su vize olaylari.Gelismis medeni ulkelerin zaten hakkidir serbestce dolasma ozgurlugu. Daha nesi abartiliyor.Ha bide millette parami var sanki gezip gormeyede seviniyolar vize kalkmis diye anlayabilmis degilim.garip milletiz vesselam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
30 GÜNLÜK VİZE UĞRUNA NÜKLEERİ RUSYAYA VERDİK HADİ HAYIRLISI !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Avrupa Avrupa diye dilimiz damagımız kurudu hangi Avrupa Allah aşkına bırakın !! Ne gördük , ikiyüzlülükten riyakarlıktan başka. Sonra nesi var bu Avrupanın kriter olarak orayı sayıyoruz? Başarı oraya göre,kriter oraya göre,insanlık oraya göre .Yok arkadaş artık Avrupa bundan sonra kriter olarak Türkiyeyi örnek alacak.Almazsada kendi bilir !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000