23 Ekim 2012, Salı 09:15:08

THY'DEN MEHMETÇİK'E JEST

Terörle mücadele bölgelerinde görev yapan askerler izin, terhis ve hava değişimi gibi durumlarda THY tarafından ücretsiz taşınabilecek.
  • hani thy ile anlaşılmış ve askerden uçak bileti ücreti alınmıyacaktı !!! yalan dolan bir reklam sadece 11 trilyonu yiyen yidi !!! bende oğlumu mardine gönderirken 300 tl bilet parası verdim yazıklar olsun !!!
  • ben sadece şunu söylemek istiyorum doğuda askerlik yapanlar bu vatan için canlarını ortaya koyarken bazı kendini bilmezler thy yollarının zarar edeceğinden bahsediyor bizim mehmetçiklerimizin canı thy şirketinden daha değerlidir beyler kendinize gelin......
  • Yorumunuz
  • niye şimdi değilde ocak şubatta ben yüksek ovaya gidecem yarım öbürgün yapacaksanız adam gibi iş yapın bari

Güneydoğu'da konvoylara yönelik saldırıların artması sonrasında askerlerin güvenli ulaşımı için yeni tedbirler alınıyor.

Milli Savunma Bakanlığı, Türk Hava Yolları'yla bir anlaşmaya vardı. 11 milyon dolarlık anlaşmaya göre, terörle mücadele bölgelerinde görev yapan askerler izin, terhis ve hava değişimi gibi durumlarda Türk Hava Yolları tarafından ücretsiz taşınabilecek.

Bölgede yeni hizmete girecek bazı havaalanları da kullanılacak. Var olan havaalanlarına ek seferler düzenlenecek. Havaalanlarının olmadığı yerde, TSK elindeki hava taşıtlarını mümkün olan en üst seviyede kullanacak.

Uygulama yakında başlayacak ve Ocak-Şubat aylarında tam olarak hizmete girecek.

18 Eylül'de, Bingöl'de izinlerinden dönen askerlere düzenlenen saldırıda 9 asker şehit olmuştu. Bu olayın ardından harekete geçildi. (NTV)

THY'DEN MEHMETÇİK'E JEST

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

arslan babası ~ 3 yıl önce
hani thy ile anlaşılmış ve askerden uçak bileti ücreti alınmıyacaktı !!! yalan dolan bir reklam sadece 11 trilyonu yiyen yidi !!! bende oğlumu mardine gönderirken 300 tl bilet parası verdim yazıklar olsun !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haluk ~ 5 yıl önce
ben sadece şunu söylemek istiyorum doğuda askerlik yapanlar bu vatan için canlarını ortaya koyarken bazı kendini bilmezler thy yollarının zarar edeceğinden bahsediyor bizim mehmetçiklerimizin canı thy şirketinden daha değerlidir beyler kendinize gelin......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Yorumunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
niye şimdi değilde ocak şubatta ben yüksek ovaya gidecem yarım öbürgün yapacaksanız adam gibi iş yapın bari

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000