16 Temmuz 2014, Çarşamba 17:35:30

THY'DEN LİBYA AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları Libya'da yaşanan iç çatışmalar nedeniyle seferlerini ay sonuna kadar iptal etti.
  • Herşey para neyapıcaksın vize olunca zengin Araplar da gelmez diye uygulanmıyor.
  • Darısı insallah tel Aviv uçuşlarına...son yaklaşmada füze kalkanları devreye giriyor...havada füzeler birbirini patlatıyor..Allah korusun..insallah tel Aviv uçuşlarına durdurulur
  • Benim anlamadığım güvenlik nedeniyle son zamanlarda dünyanın birçok yerindeki havalimanlarına THY seferleri iptal ediyor aynı durum İsrail'de mevcutken ve Hamas açıkça ben gurion Havalimanı'nı hedef aldığını ilan etmişken Telaviv seferleri neden iptal edilmiyor?
  • Cargolar uculuyor ama onu ne yapicaz

Son günlerde Libya'da yaşanan çatışmalar uçak seferlerini de olumsuz yönde etkiledi. Bu ülkeye olan seferlerini geçtiğimiz günlerde iptal eden Türk Hava Yolları, iptal tarihini uzattı.

İnternet sitesi üzerinden bir açıklama yayınlayan THY, 30 Temmuz'a kadar seferlerin yapılamayacağını bildirdi. Yapılan açıklamada; 'Değerli yolcularımız, Havalimanlarının kapalı olması nedeniyle tüm Bingazi ve Tripoli seferlerimiz 30 Temmuz’a kadar iptal edilmiştir' denildi.

Geçtiğimiz günlerde Libya'nın Trablus Havalimanı'na roketli saldırı düzenlenmiş ve çok sayıda uçak hasar almıştı.

THY'DEN LİBYA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

~ 4 yıl önce
Herşey para neyapıcaksın vize olunca zengin Araplar da gelmez diye uygulanmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Darısı telavive ~ 4 yıl önce
Darısı insallah tel Aviv uçuşlarına...son yaklaşmada füze kalkanları devreye giriyor...havada füzeler birbirini patlatıyor..Allah korusun..insallah tel Aviv uçuşlarına durdurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Benim anlamadığım güvenlik nedeniyle son zamanlarda dünyanın birçok yerindeki havalimanlarına THY seferleri iptal ediyor aynı durum İsrail'de mevcutken ve Hamas açıkça ben gurion Havalimanı'nı hedef aldığını ilan etmişken Telaviv seferleri neden iptal edilmiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a3302f ~ 4 yıl önce
Cargolar uculuyor ama onu ne yapicaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000