20 Mayıs 2016, Cuma 11:04:11

THY'den kuleye; 'UFO gördük'

Türk Hava Yolları'nın Bodrum-İstanbul seferini yapan yolcu uçağının pilotu, kuleye UFO uyarısı yaptı.
  • belki denizin üstünden geçiyodular deniz fenerinin ışığı olabilir
  • Kedidir, kediii.
  • Adamlar uçan bir cisim görmüşler ve tanımlayamamışlar. İlla uzay aracı olacak diye bir şart yok. Hemen ne anlıyorsunuz da adamlara yükleniyorsunuz? UFO; Unidentified Flying Object' in kısaltmasıdır. Türkçesi de "Tanımlanamayan Uçan Cisim" dir. Tanımlayabilselerdi uçan daire, üçgen, kare, pentagon falan derlerdi. Tanıdık gelseydi Boeing, Airbus, Embraer, F-16 falan derlerdi. Tanımlayamamışlar işte :))
  • Nevada çölünün ortasına UFO Base' i açılmış. Amerika Türkiye seferleri başlatılmış UFO' lar tarafından. 69 dolardan başlıyormuş biletler. "Işık hızında sıçramayan kalmasın" sloganını da THY' den araklamışlar. Çok ta iyi para alıyorlar ama n'oldu da bu hale geldiler anlayamadık bu TK pilotlarını. Çok yavaş uçup uçuş parası için zamanı uzatınca böyle mi oluyor yoksa? Can sıkıntısından, halüsinasyonlar mı görmeye başladılar ne? Yoksa biz haksızlık mı yapıyoruz, Drone u UFO diye mi ifade ettiler.

Türk Hava Yolları'nın Bodrum-İstanbul seferini yapan yolcu uçağının pilotu, kuleye UFO uyarısı yaptı.

Dün gece TK2525 sefer sayısıyla Bodrum-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları'na ait Boeing 737-800 tipi uçağın kaptan pilotu, kuleye ilginç bir durumu rapor etti.

Uçağın pilotu İstanbul için alçalmaya başladığı sırada üzerlerinde ışıklı bir cisim gördüğünü ve bunun muhtemelen UFO olduğunu bildirdi. 

Pilot kuleye; 'Üzerimizden, 2 bin veya 3 bin feet'ten tanımlanamayan bi cisim, daha sonra kayboldu. Muhtemel UFO diye tahmin ediyorum' dedi.

©AirportHaber

İşte kule ile pilot arasındaki o diyalog:

 

THY'den kuleye; 'UFO gördük'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

doğukan ~ 2 yıl önce
belki denizin üstünden geçiyodular deniz fenerinin ışığı olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Drone ~ 2 yıl önce
Kedidir, kediii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olabilir ~ 2 yıl önce
Adamlar uçan bir cisim görmüşler ve tanımlayamamışlar. İlla uzay aracı olacak diye bir şart yok. Hemen ne anlıyorsunuz da adamlara yükleniyorsunuz? UFO; Unidentified Flying Object' in kısaltmasıdır. Türkçesi de "Tanımlanamayan Uçan Cisim" dir. Tanımlayabilselerdi uçan daire, üçgen, kare, pentagon falan derlerdi. Tanıdık gelseydi Boeing, Airbus, Embraer, F-16 falan derlerdi. Tanımlayamamışlar işte :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 2 yıl önce
Nevada çölünün ortasına UFO Base' i açılmış. Amerika Türkiye seferleri başlatılmış UFO' lar tarafından. 69 dolardan başlıyormuş biletler. "Işık hızında sıçramayan kalmasın" sloganını da THY' den araklamışlar. Çok ta iyi para alıyorlar ama n'oldu da bu hale geldiler anlayamadık bu TK pilotlarını. Çok yavaş uçup uçuş parası için zamanı uzatınca böyle mi oluyor yoksa? Can sıkıntısından, halüsinasyonlar mı görmeye başladılar ne? Yoksa biz haksızlık mı yapıyoruz, Drone u UFO diye mi ifade ettiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000