20 Eylül 2012, Perşembe 16:10:17

THY'DEN K/M ADAYLARINA DUYURU

Türk Hava Yolları, internet sitesinden yaptığı açıklamada kabin memurluğu ilanına başvuru yapan adaylara duyuru yaptı.
  • Arkadaşlar, mülakata 15 Kasımda gittim, tüm mülakatları geçtiğimi düşünüyorum, ing de çok güzel geçti, ama bugüne kadar ne olumlu ne olumsuz dönüş var. Aynı tarihlerde mülakata girip de dönüş gelen arkadaşlar var mı? Bir de eğitime giren arkadaşlara sorum olacaktı, eğitim sonucu yapılan sınavda çok elenen oluyor mu? Örneğin eğitime kaç kişi giriyor? bunlardan ortalama kaç kişi eleniyor? Ayrıca eğitim kaç hafta sürüyor? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • ben sıcıl havacılk kabın hızmetlerı bolumunde okuyorum da thy mulaktları ne zamn olcak bılen varsa cwplayablr mı
  • "o ne" nickli yorumcu yazdığından utanmalısın insanlar burda iş gücünden emek karşılığından bahsederken senin etek boyunu sorun edip bacak görme hevesinin kursağında kalmış olması ne kadar acı böyle bir hevesle geldiysen yazık olmuş evde kalsaydın yada bir pavyona gitseydin 2012 yılının en başarılı kurumuna ve cefakar çalışanlarını böyle seviyesizce eleştirilmesini yaptıkları işin etek boyundan daha önemsizmiş gibi öne çıkartan zihniyetleri kınıyorum bu bakış ilk başta kadınlığa karşı saygısızlık...
  • benim en büyük istegim arzum kabin memuru olmak havacılık calışmak en büyük arzumdur sayghılarımala

Türk Hava Yolları (THY), geçtiğimiz ay kabin memuru alacağını duyurmuş ve ilanın yayınlanmasının ardından, 3 gün içerisinde 18 bin rekor başvuru almıştı. 

Kabin Memurluğu Seçme ve Değerlendirme zarfında başarılı olan adaylar için, resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayan Türk Hava Yolları, adayların iki 6 aylık dönemde de başarılı olanların belirsiz süreli görev yapacaklarını belirtti.

İŞTE TÜRK HAVA YOLLARI'NDAN YAPILAN DUYURU

Değerli Adaylarımız,

Ortaklığımızın Kabin Memurluğu ilanına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kabin Memurluğu Seçme ve Değerlendirme Süreçlerimizde başarılı olan adaylarımız  alacakları eğitimler sonrası Ortaklığımızda ‘part time statüde’ kabin memuru olarak istihdam edilecektir.

Görev süresi ilk etapta 6 ay olacaktır. Ortaklığımızca  uygun görülmesi halinde, performanslara bağlı olarak ikinci bir 6 aylık dönem görev yapılması, bu ikinci çalışma döneminin de başarıyla tamamlanması halinde belirsiz süreli (sürekli) hizmet akdi ile Türk Hava Yolları A.O.’da görev yapmaya devam edilmesi sözkonusu olabilecektir.

Adaylarımızın bilgilerine sunarız.

Türk Hava Yolları A.O

THY'DEN K/M ADAYLARINA DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Yağmur ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar, mülakata 15 Kasımda gittim, tüm mülakatları geçtiğimi düşünüyorum, ing de çok güzel geçti, ama bugüne kadar ne olumlu ne olumsuz dönüş var. Aynı tarihlerde mülakata girip de dönüş gelen arkadaşlar var mı? Bir de eğitime giren arkadaşlara sorum olacaktı, eğitim sonucu yapılan sınavda çok elenen oluyor mu? Örneğin eğitime kaç kişi giriyor? bunlardan ortalama kaç kişi eleniyor? Ayrıca eğitim kaç hafta sürüyor? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
burcu ~ 6 yıl önce
ben sıcıl havacılk kabın hızmetlerı bolumunde okuyorum da thy mulaktları ne zamn olcak bılen varsa cwplayablr mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuh ... ~ 6 yıl önce
"o ne" nickli yorumcu yazdığından utanmalısın insanlar burda iş gücünden emek karşılığından bahsederken senin etek boyunu sorun edip bacak görme hevesinin kursağında kalmış olması ne kadar acı böyle bir hevesle geldiysen yazık olmuş evde kalsaydın yada bir pavyona gitseydin 2012 yılının en başarılı kurumuna ve cefakar çalışanlarını böyle seviyesizce eleştirilmesini yaptıkları işin etek boyundan daha önemsizmiş gibi öne çıkartan zihniyetleri kınıyorum bu bakış ilk başta kadınlığa karşı saygısızlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abdulaziz melih342008@hotmail.com ~ 6 yıl önce
benim en büyük istegim arzum kabin memuru olmak havacılık calışmak en büyük arzumdur sayghılarımala

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000