03 Mart 2013, Pazar 12:20:30

THY'DEN KAZA AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları bu sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı THY Teknik Hangarı önünde meydana gelen şok kaza ile ilgili açıklama yaptı.
  • Lütfen Allah c.c.'ın ismini yazarken büyük harf ile başlamasına özen gösterelim gerçekten üzücü bi olay orada çalışan birisi olarak böyle kazaların sonuçlarını kolay kolay unutamıyoruz Allah gani gani rahmet eylesin sevdiklerine ve ailesine sabırlar ihsan eylesin .
  • neden böyle olaylar bu ülkede hep garibanların başına geliyor?? neden bu insanları bu şekilde çalıştıranlar kendi çocuklarını da bu şartlarda bu şekilde çalıştırmıyorlar??? neden bu ülkede sendikasız,haksız,hukuksuz resmen insanı sömürürcesine bir düzen var??? neden bu konularda türkiye ve diğer müslüman ülkeler bu kadar geri???
  • allah rahmet etsin arakaşımıza ama çok merak ediyorum acaba lh ve ba da da böyle kazalar oluyor mu? oluyorsa ne kadar sıklıkla??? oralarda bu tip olaylar olmaması için ne önlemler alınıyor bizde ne??? o şirketlerde profesyonellik ne derecede bizde ne??? onlarda da yöneticiler,sorumlular hemşehri,yandaş,cemaatçi,partici vs arasından mı seçiliyor bizdeki gibi???
  • Bugün merhumun cenazesinde tanık olduğum bir şeyi söylemek istiyorum; cenazeye gönderilen çelenkler vardı, sagolsunlar. Ancak dikkatimi çeken başka bir şey oldu. Cenaze namazdan önce musalla yaşına getirilirken bir kişi gönderilen çelenklerin içinden temel kotilin gönderdiği çelengi alıp merhumun naaşının yanına koydu. Belki temel beyin kendisi istedi belki kıralcılardan biri beyine yaraşmak için koydu bilemiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa o da bunun çok büyük bir ayıp olduğudur. Daha fazla konuşmak, bir şeyler daha söylemek gerekir belki ama çok manasız olur artık. Söylenebileceğim son şey temel beyin merhumun ailesine büyük bir özür borçlu olduğudur. Ailesi bile farkında değildi belki olayın üzüntüsüyle ama orada büyük bir ayıp yapıldı. Umarım bu yazım yayımlanır da temel kotil de okur

Atatürk Havalimanı THY Teknik hangarı önünde Şentürk Çavuşoğlu isimli HABOM personelinin araçla uçak arasında sıkışıp hayatını kaybetmesi sonrası Türk Hava Yolları açıklama yaptı.

THY'den gelen açıklama şöyle;

Bu sabah saatlerinde  HABOM personeli Teknisyen Şentürk Çavuş uçak bakımı sırasında kullanılan aracın hareket etmesi neticesinde araç ile uçak arasında sıkışması neticesinde kaza geçirmiş, kendisi acil olarak Bakırköy Devlet hastanesine kaldırılmış ancak tüm çabalara ragmen kurtarılamamış ve hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhum Şentürk Çavuş'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.  

Türk Hava Yolları
Basın  Müşavirliği

THY'DEN KAZA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

isimsiz ~ 5 yıl önce
Lütfen Allah c.c.'ın ismini yazarken büyük harf ile başlamasına özen gösterelim gerçekten üzücü bi olay orada çalışan birisi olarak böyle kazaların sonuçlarını kolay kolay unutamıyoruz Allah gani gani rahmet eylesin sevdiklerine ve ailesine sabırlar ihsan eylesin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neden ~ 5 yıl önce
neden böyle olaylar bu ülkede hep garibanların başına geliyor?? neden bu insanları bu şekilde çalıştıranlar kendi çocuklarını da bu şartlarda bu şekilde çalıştırmıyorlar??? neden bu ülkede sendikasız,haksız,hukuksuz resmen insanı sömürürcesine bir düzen var??? neden bu konularda türkiye ve diğer müslüman ülkeler bu kadar geri???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
merak ~ 5 yıl önce
allah rahmet etsin arakaşımıza ama çok merak ediyorum acaba lh ve ba da da böyle kazalar oluyor mu? oluyorsa ne kadar sıklıkla??? oralarda bu tip olaylar olmaması için ne önlemler alınıyor bizde ne??? o şirketlerde profesyonellik ne derecede bizde ne??? onlarda da yöneticiler,sorumlular hemşehri,yandaş,cemaatçi,partici vs arasından mı seçiliyor bizdeki gibi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
guest ~ 5 yıl önce
Bugün merhumun cenazesinde tanık olduğum bir şeyi söylemek istiyorum; cenazeye gönderilen çelenkler vardı, sagolsunlar. Ancak dikkatimi çeken başka bir şey oldu. Cenaze namazdan önce musalla yaşına getirilirken bir kişi gönderilen çelenklerin içinden temel kotilin gönderdiği çelengi alıp merhumun naaşının yanına koydu. Belki temel beyin kendisi istedi belki kıralcılardan biri beyine yaraşmak için koydu bilemiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa o da bunun çok büyük bir ayıp olduğudur. Daha fazla konuşmak, bir şeyler daha söylemek gerekir belki ama çok manasız olur artık. Söylenebileceğim son şey temel beyin merhumun ailesine büyük bir özür borçlu olduğudur. Ailesi bile farkında değildi belki olayın üzüntüsüyle ama orada büyük bir ayıp yapıldı. Umarım bu yazım yayımlanır da temel kotil de okur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000