26 Nisan 2016, Salı 12:43:00

THY'den 'kardeşe bilet' jesti

Türk Hava Yolları, yeni uygulamayla çalışanlarının kardeşlerini de CED bilet uygulamasına dahil etti.
  • Merhaba uzun zamandir cevabini ogrenmek istedigim ama ogrenemedigim bir sorum var. Bu ced biletine odenecek ucret yuzde kacla hesaplaniyor yurt icine veya yurt disina farkli bir fiyat uygulamasi oluyormu ? Bu konuda bilgi veriseniz cok sevinirim.
  • THY nin iştiraklerine en azından indirimli Bilet bekliyoruz.
  • Pas mıs ced miş uçaktan atılma ailenin önünde küçük düşme havaalanında saatlerce beklemek neden bir sunexpressten veya Pegasus kadar olamıyorsa thy kendini sorgulaması gerekenler var demek,thy calısı altında kı işçilerin kalbine dokunabilmek bu sorunları çözmek le başlar, DİKKATINIZE...
  • Thy teknik hangi kapının dış mangalı A,o de en düşük maaş 5000 bin tl teknikte en düşük maaş 1800 tl ve teknik alıcagına A,o alıyor ayıp ayıp

Türk Hava Yolları çalışanlarında kardeş sevinci yaşandı. Personele özel ücretle satılan CED biletin kapsamını genişleten THY, çalışanlarının kardeşlerini de kapsama dahil etti.

Önceki uygulamaya göre aktif çalışanların anne, baba, eş ve çocuklarına, emeklilerin ise eş ve çocuklarına CED bilet veren THY, artık kardeşlere de CED bilet satışına başladı.

THY'den konuyla ilgili yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Değerli Arkadaşlar,

Sizlerle uzun zamandır beklediğiniz Personele Özel Ücretli (CED) bilet uygulamamız ile ilgili  müjdeli bir haberi paylaşmak istiyoruz.
Şimdiye kadar CED bilet uygulamamızdan, çalışan personelimiz ile öz anne, baba, eş ve çocuğu; emekli personelimiz ile eş ve çocukları faydalanabilmekteydi. Yeni uygulamamız ile çalışan personelimizin öz kardeşleri de bu uygulama kapsamına alınmıştır."


©AirportHaber ÖZEL

THY'den 'kardeşe bilet' jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (148)

Kardes ~ 6 ay önce
Merhaba uzun zamandir cevabini ogrenmek istedigim ama ogrenemedigim bir sorum var. Bu ced biletine odenecek ucret yuzde kacla hesaplaniyor yurt icine veya yurt disina farkli bir fiyat uygulamasi oluyormu ? Bu konuda bilgi veriseniz cok sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 1 yıl önce
THY nin iştiraklerine en azından indirimli Bilet bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıyaslama ~ 1 yıl önce
Pas mıs ced miş uçaktan atılma ailenin önünde küçük düşme havaalanında saatlerce beklemek neden bir sunexpressten veya Pegasus kadar olamıyorsa thy kendini sorgulaması gerekenler var demek,thy calısı altında kı işçilerin kalbine dokunabilmek bu sorunları çözmek le başlar, DİKKATINIZE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yine yanlış ~ 1 yıl önce
Thy teknik hangi kapının dış mangalı A,o de en düşük maaş 5000 bin tl teknikte en düşük maaş 1800 tl ve teknik alıcagına A,o alıyor ayıp ayıp

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000