01 Mart 2013, Cuma 16:42:16

THY'DEN 'KAHVE VE LOKUM' AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları kabin memurlarına 'Business Class yolcularına kahvenin yanında lokum da ikram edin' şeklinde bir duyuruda bulundu...
  • Kahve falı da bakılması, bu amaçla THY eğitim merkezinde Kahve Falı eğitim grubu düzenlenmesi, eğitimin önce e learning olarak verilmesi, bu eğitimden geçemeyenlerin uçuşlarının durdurulması da önem ART !!!??? etmektedir.... :)))))) Herş eyi hallettiniz, bir kahveniz kalmıştı. Onu da yapın da tam olsun. Bu şirket uçuş emniyetinde 60 şirket içinde 54. oldu be. Daha neyin kahvesinden bahsediyorsunuz? Pİlotlar yorhun uçuyor. Şirket bir sürü yeteneksizle dolmuş durumda. Kaza kapıda yine. Kahveymiş ! Komiksiniz komik!!!!
  • türk kahvesi ve türk lokumu thy nin uçaklarında servis edilmesi kesinlikle lazımdır böyle bir duyurnunda yapılması güzeldir yerindedir bizim kendi içeceğimiz olan türk kahvesi ve yine kendi türk lokumumuz güzel bir şeydir.. bununla birlikte diğer kendi kültürümüzü yansıtan yiyecek içecekler sunulmalı neden olmasın bununla gurur duyuyorum bunun için kendi şiketim elemanları ve kendim thy ile uçmayı çok seviyoruz memnun duyuyoruz yabancı misafirlerimize de öneriyoruz onlarda uçtuklarında çok memnun kalıyorlar herşey ortada buyrun tadına bakın thy nin..
  • art eder tabi.
  • Türk kahvesi dünyaca zaten meshur. THY ucaginin icinde bunun sunulmasi kadar normal ne olabilirki? Elalemin hazir kahvesini icerken itiraz etmiyorsunuzda buna niye bukadar tepki gösterirsiniz anlamadim

Türk Hava Yolları, kabin memurlarına gönderdiği bir açıklamada artık yolcularına lokum da ikram edilmesini istedi.

Tanıtılması amacıyla dış hatlarda Business Class yolculara ikram edilen Türk kahvesinin yanında bugünden itibaren lokum da dağıtılacağını bildiren THY, kabin memurlarından gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.

THY'den kabin ekiplerine gönderilen açıklama şöyle;

01.03.2013 Tarihi itibarıyla dış hat uçuşlarda B/C'de Türk kahvesi ve yanında lokum servisine başlanacaktır.

Türk kahvesinin tanıtımı ve geleneksel sunumu amacıyla tüm B/C yolculara sade, orta, şekerli tercihlerinin sorularak yanında lokumla ikram edilmesi önem art etmektedir.

Bilgi edinmeniz ve gereği hususunu rica ederim.

THY'DEN 'KAHVE VE LOKUM' AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Fal da lazım :) ~ 5 yıl önce
Kahve falı da bakılması, bu amaçla THY eğitim merkezinde Kahve Falı eğitim grubu düzenlenmesi, eğitimin önce e learning olarak verilmesi, bu eğitimden geçemeyenlerin uçuşlarının durdurulması da önem ART !!!??? etmektedir.... :)))))) Herş eyi hallettiniz, bir kahveniz kalmıştı. Onu da yapın da tam olsun. Bu şirket uçuş emniyetinde 60 şirket içinde 54. oldu be. Daha neyin kahvesinden bahsediyorsunuz? Pİlotlar yorhun uçuyor. Şirket bir sürü yeteneksizle dolmuş durumda. Kaza kapıda yine. Kahveymiş ! Komiksiniz komik!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
türk kahvesi ve türk lokumu thy nin uçaklarında servis edilmesi kesinlikle lazımdır böyle bir duyurnunda yapılması güzeldir yerindedir bizim kendi içeceğimiz olan türk kahvesi ve yine kendi türk lokumumuz güzel bir şeydir.. bununla birlikte diğer kendi kültürümüzü yansıtan yiyecek içecekler sunulmalı neden olmasın bununla gurur duyuyorum bunun için kendi şiketim elemanları ve kendim thy ile uçmayı çok seviyoruz memnun duyuyoruz yabancı misafirlerimize de öneriyoruz onlarda uçtuklarında çok memnun kalıyorlar herşey ortada buyrun tadına bakın thy nin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sabri ~ 5 yıl önce
sen onlardan çok memnunsun ama onlar senden deil thy dış hatlarda türk mutfağının en güzel yemeklerini weriyor gerçekten çok güzel yemekler ama iç hatlarda bir sandiwiç weya bir kola weriyor bu adaletmi ya herkese eşit werilecek yada kimseye werilmesin..
tyler ~ 5 yıl önce
art eder tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
*_* ~ 5 yıl önce
Türk kahvesi dünyaca zaten meshur. THY ucaginin icinde bunun sunulmasi kadar normal ne olabilirki? Elalemin hazir kahvesini icerken itiraz etmiyorsunuzda buna niye bukadar tepki gösterirsiniz anlamadim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000