27 Ekim 2015, Salı 10:17:45

THY'den Japonya'ya yardım eli

Türk Hava Yolları, Türk-Japon dostluk ilişkilerinin 125.yılında, Japonya’da önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
  • Yolcu saçma sapan konuşma benim asfalyalarimi artırma japonya ülke değil mi ? İsterse Dominik Adaları olsun thy eğer orada kötü bir olay olmuş olsun yardım eder!!!
  • thy devletin şirketimi özel mi kimin parası niye çarçur ediliyor acaba
  • Tamda yardım edilecek ülkeyi bulmuşuz. Reklam verdik denirse ok ama iş yardıma bağlanırsa dünyanın en zengin ülkelerinden birine hem de bizim tarafımızdan para yardımı komik oluyor.
  • Ya nasıl gururlanıyorum nasil gururlanıyorum:))))

2011 yılında Japonya’da yaşanan ve dünya tarihindeki en büyük doğal afetlerden biri olarak addedilen felaket sonrasında Türk Hava Yolları, bölge kalkınmasına destek sağlıyor.

Bu çerçevede yeni bir projeye imza atan Türk Hava Yolları bu kez, Türk toplumu ile karşılıklı ilişkilerinin yüzyıllar öncesine dayandığı bir ülkenin, Japonya’nın yaralarını sarmak için harekete geçiyor. Proje kapsamında, 11 Mart 2011'de, 9,0 büyüklüğünde gerçekleşen deprem ve tsunami felaketinde büyük hasara uğrayan ülkedeki Iwate Eyaleti’nde faaliyet gösteren,  Sanriku Railways tren hattına ait bir tren, küresel taşıyıcının çeşitli görselleriyle giydirilip, çalışmanın reklam geliri ise, felaketin yaşandığı bölgeye tahsis edilecek.

Bir yıl boyunca faaliyet gösterecek tren ile bayrak taşıyıcı havayolu, Japonya’da hizmet veren tüm yabancı havayolu şirketleri arasında, bölgeye destek sağlayan ilk havayolu oluyor. Özellikle ülke basınında geniş ilgi gören projenin, Türk-Japon dostluk ilişkilerinin 125.yılında gerçekleştirilmesiyle, iki ülke arasındaki derin bağların, daha da güçlendirilmesi hedefleniyor.











 

THY'den Japonya'ya yardım eli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

kral ~ 3 yıl önce
Yolcu saçma sapan konuşma benim asfalyalarimi artırma japonya ülke değil mi ? İsterse Dominik Adaları olsun thy eğer orada kötü bir olay olmuş olsun yardım eder!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
de ~ 3 yıl önce
thy devletin şirketimi özel mi kimin parası niye çarçur ediliyor acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kırık plak 2 ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar defalarca yazdık ama hala anlamıyorsunuz.Bu Sponsorluk ve reklam harcamaları "para dağıtma" veya sizin deyiminizle "parayı çarcur etmek" değildir.Bu türlü tanıtımlar ; daha fazla yolcu ve dolu uçak olarak geri döner.Bundan dolayı bu türlü haberi görür görmez bir ekonomi uzmanı edasıyla aynı kırık plak yorumları tekrarlamanın gereği yok.
de'ye ~ 3 yıl önce
Arkadaş ,reklam yapmayan büyük şirket varmı?,tanıtım yapmayan şirket olurmu ? Reklam ve tanıtımın adı size göre çarçur yapmak sa,siz bu konulara aşırı derecede yabancısınız demektir.
Yolcu ~ 3 yıl önce
Tamda yardım edilecek ülkeyi bulmuşuz. Reklam verdik denirse ok ama iş yardıma bağlanırsa dünyanın en zengin ülkelerinden birine hem de bizim tarafımızdan para yardımı komik oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tubi ~ 3 yıl önce
Ya nasıl gururlanıyorum nasil gururlanıyorum:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000