31 Temmuz 2013, Çarşamba 17:48:34

THY'DEN İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI

İstanbul Maltepe Üniversitesi ve Türk Hava Yolları (THY) iş birliğine imza attı.
  • part timelar isten cikarilmadi. bilip bilmeden yorum yazmayin. ucuslari askiya alindi.
  • biz thy sendika ile anlassin diye beklerken sayin ceo muz universitelerle anlasma pesinde. sizi Allah a havale ediyorum. Not: part time K/M
  • Okan universitesiylede istiyoruz
  • MALTEPE ÜNİVERSİTESİNDEN FAHRİ DOKTORA KİM ALDI .......?????????????????????????????????????????? Mayıs 2013’de, Maltepe Üniversitesi Senatosu tarafından “küresel entegrasyon”a sağladığı katkı nedeniyle Türk Hava Yolları Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’ya Fahri Doktara ünvanı verildi.

Maltepe Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, Maltepe Üniversitesi ile THY'nin gerçekleştirdiği protokol çerçevesinde Maltepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümüne bilgi birikimi, öğretmen ve dersler gibi başlıklarda gerekli desteğin verilerek işbirliğine gidilmesi ve mezun olanlardan uygun bulunanların ortaklıkta istihdam edilmesi planlandığı kaydedildi.

Yapılan açıklamaya göre, iş birliği protokolü THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ve Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Köymen tarafından imzalandı.

THY ve Maltepe Üniversitesi iş birliği sonrasında, THY Uçuş Eğitim Başkanlığı, üniversitenin sektöre insan kaynağı kazandırmak üzere yürüttüğü eğitim faaliyetlerine belirli sınırlar içinde destek sağlayarak, hem toplumsal bir sorumluluğu yerine getirecek hem de yetişen insan kaynağından uygun özelliklerdekileri bünyesine kazandırarak maliyet ve işgücü avantajı yakalamış olacak.

Ayrıca yapılan iş birliği ile eğitim kurumları tarafından ve gerekli koşullar sağlanmış olarak yetiştirilen kabin memuru adayları uzun bir eğitim sürecinde önemli ölçüde bilgiye sahip olmak, yabancı dil ve benzeri yeterlilikleri daha iyi kazanmak ve eğitim boyunca yapılan stajlarla işe başlamadan önce sektörü tanımak bakımlarından avantaj sağlamış olacak.

THY ve Maltepe Üniversitesi ortaklığı, bu avantajı yakalamış adaylar için de mesleğe hazır olma ve zaman avantajıyla sürece dahil edilme gibi kolaylıklar sağlayacak.

THY'DEN İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

part time ~ 5 yıl önce
part timelar isten cikarilmadi. bilip bilmeden yorum yazmayin. ucuslari askiya alindi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kralinoglu ~ 5 yıl önce
biz thy sendika ile anlassin diye beklerken sayin ceo muz universitelerle anlasma pesinde. sizi Allah a havale ediyorum. Not: part time K/M

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ogrenci kabin memuru ~ 5 yıl önce
Okan universitesiylede istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 5 yıl önce
MALTEPE ÜNİVERSİTESİNDEN FAHRİ DOKTORA KİM ALDI .......?????????????????????????????????????????? Mayıs 2013’de, Maltepe Üniversitesi Senatosu tarafından “küresel entegrasyon”a sağladığı katkı nedeniyle Türk Hava Yolları Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’ya Fahri Doktara ünvanı verildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ee ~ 5 yıl önce
ee sonuc?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000