22 Nisan 2012, Pazar 15:15:40

THY'DEN İPTAL VE RÖTAR AÇIKLAMASI

Son dönemde Lodos nedeniyle sıkıntılı günler geçiren İstanbul Atatürk Havalimanı'nda rötarlı ve iptal olan seferler yolcuları olumsuz etkiliyor. Türk Hava Yolları yarın yapacağı bazı seferlerin iptal bazılarınında rötarlı olacağını duyurdu.
  • dün gece sayın ceo topçu nun konuşmasını dinledim halen thy nin 16 bin çalışanı olduğunu söyledi ben de diğerleri gibi haksız ve hukusuz bir şekilde işten attıklarınızdan birisiyim demek ki attığınız her personelin yerine birini aldınız vebal altındasınız günah altındasınız hesap veremeyeceksiniz nihai adalette suratlarınıza tükürülecektir sahtekar dinciler sizi
  • Bu çakallar TK yı yiyebildikleri kadar yiyip sonra da batırıp satıcaklar, görürsünüz.
  • o da kim ya, ankaradan çaycı mı gelmiş sanırım ironi yapıtınız ama ismini yaz da bilelim kimmiş bu çaycı; çaycı şef, güzel yani de diğerleri de çok farklı değildir, istihdam fazlası yer işletmeciler, tanırım.
  • YAHYA KEMAL E SORMUŞLAR ANKARININ EN ÇOK NEYİNİ SEVİYORSUNUZ DİYE ODA DEMİŞKİ İSTANBULA DÖNÜŞ YOLUNU...ANKARADAN GELEN AĞIR TORPİLLİ ABİLER YAHYA KEMALIN BU GÜZEL SÖZLERİNİN TAM TERSİNİ KABUL EDİP TASI TARAĞI TOPLAYIP MEMLEKETLERİNE DÖNSÜNLER ARTIK.YANLARINDA GETİRİP MÜDÜR YAPTIKLARI İNSANLAR DIŞINDA HİÇ BİR ŞEYE FAYDALARI OLMADI BU ABİLERİN...BİR TEK KENDİ TAYFALARI İÇİN ÇALIŞTILAR. HELEDE BİR DE İÇERİDE BIRAKILANLAR VARKİ ONLAR EVLERE ŞENLİK...MANAVDA ÇIRAK OLAMAYACAK ADAMLARI YÖNETİCİ YAPIP İÇERİDE BIRAKTILAR PES YANİ BU KADAR OLUR...YAZIKTIR GÜNAHTIR BU ŞİRKETE...NE KADAR SAĞLAM , TECRÜBELİ ADAM VARSA HEPSİNİ HARCADILAR BOŞ YERE...ŞİMDİ BUNLARIN ACISINI THY MÜŞTERİLERİ ÇEKİYOR.
Bu sene oldukça şiddetli esen rüzgar Atatürk Havalimanı'nı kullanan yolcuların korkulu rüyası oldu. Her an yaşabilen rötar ve iptallere karşı Türk Hava Yolları, yolcularını sitesinden yaptığı duyurularla uyardı.

Türk Hava Yolları (THY) 23 Nisan tarihli seferleri ile ilgili bugün yaptığı duyuruda 3'ü İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir ve Trabzon'dan yapacağı 6 seferin kötü hava koşulları nedeniyle iptal edildiğini, İstanbul'daki Lodos nedeniyle de 32 seferinin tehirli olacağını duyurdu. 

Türk Hava Yolları'nın rötarlı yapacağı uçuşlar;


Türk Hava Yolları'nın iptal olan seferleri;

THY'DEN İPTAL VE RÖTAR AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
dün gece sayın ceo topçu nun konuşmasını dinledim halen thy nin 16 bin çalışanı olduğunu söyledi ben de diğerleri gibi haksız ve hukusuz bir şekilde işten attıklarınızdan birisiyim demek ki attığınız her personelin yerine birini aldınız vebal altındasınız günah altındasınız hesap veremeyeceksiniz nihai adalette suratlarınıza tükürülecektir sahtekar dinciler sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu çakallar TK yı yiyebildikleri kadar yiyip sonra da batırıp satıcaklar, görürsünüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o da kim ya, ankaradan çaycı mı gelmiş sanırım ironi yapıtınız ama ismini yaz da bilelim kimmiş bu çaycı; çaycı şef, güzel yani de diğerleri de çok farklı değildir, istihdam fazlası yer işletmeciler, tanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
YAHYA KEMAL E SORMUŞLAR ANKARININ EN ÇOK NEYİNİ SEVİYORSUNUZ DİYE ODA DEMİŞKİ İSTANBULA DÖNÜŞ YOLUNU...ANKARADAN GELEN AĞIR TORPİLLİ ABİLER YAHYA KEMALIN BU GÜZEL SÖZLERİNİN TAM TERSİNİ KABUL EDİP TASI TARAĞI TOPLAYIP MEMLEKETLERİNE DÖNSÜNLER ARTIK.YANLARINDA GETİRİP MÜDÜR YAPTIKLARI İNSANLAR DIŞINDA HİÇ BİR ŞEYE FAYDALARI OLMADI BU ABİLERİN...BİR TEK KENDİ TAYFALARI İÇİN ÇALIŞTILAR. HELEDE BİR DE İÇERİDE BIRAKILANLAR VARKİ ONLAR EVLERE ŞENLİK...MANAVDA ÇIRAK OLAMAYACAK ADAMLARI YÖNETİCİ YAPIP İÇERİDE BIRAKTILAR PES YANİ BU KADAR OLUR...YAZIKTIR GÜNAHTIR BU ŞİRKETE...NE KADAR SAĞLAM , TECRÜBELİ ADAM VARSA HEPSİNİ HARCADILAR BOŞ YERE...ŞİMDİ BUNLARIN ACISINI THY MÜŞTERİLERİ ÇEKİYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000