04 Eylül 2009, Cuma 15:55:11

THY'den iftar yemeği

THY'nin Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da bulunan ofisi iftar yemeği verdi...
  • tıpkı devlette olduğu gibi özel sektörde de yönetim ve bağlı birim amirleriyle senkronize olmaları halinde başarıyı yakalamak mümkün olur.bu uyum müşteri kitlesinede yansıması halinde etkileri zaman içinde daha net görülür. metin beyi tebrik ediyorum ülke dışında bu tür etkinlikler sıkca yapılmalı ki halkımız kendi şirketine sahip çıksın.(ismet tosun)
  • Basarilar dileriz Allah utandirmasin.
  • Yillar sonra Amsterdam da havaciliktan anlayan adam gibi bir adam
  • Allah yar ve yardımcı olsun.

Yemekte, Türk toplumunun ileri gelenleri ve seyahat acentaları temsilcileri biraraya geldi.

THY'nin Amsterdam Müdürlüğü görevine yeni atanan Metin Gözüaçık, bu ülkedeki Türk toplumuna ulaşım konusunda daha iyi bir hizmet verebilmeyi esas alan bir çaba içinde olduklarını vurguladı.

Bu bağlamda halen Türkiye'ye günde 3 olan tarifeli uçuş sayısını 4'e çıkarmayı planladıklarını ifade eden Gözüaçık, Amsterdam için artırılacak bu uçuşlardan birinin de muhtemelen Sabiha Gökçen'e kaydırılabileceğini söyledi.

Gözüaçık, Rotterdam'dan da Türkiye'ye uçuş yapılmasının gündeme geldiğini, ancak şu anda alanın fiziksel koşulları ve süreklilik açısından görülen yetersizliklerin bunu mümkün kılmadığını kaydetti.

THY'den iftar yemeği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
tıpkı devlette olduğu gibi özel sektörde de yönetim ve bağlı birim amirleriyle senkronize olmaları halinde başarıyı yakalamak mümkün olur.bu uyum müşteri kitlesinede yansıması halinde etkileri zaman içinde daha net görülür. metin beyi tebrik ediyorum ülke dışında bu tür etkinlikler sıkca yapılmalı ki halkımız kendi şirketine sahip çıksın.(ismet tosun)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Basarilar dileriz Allah utandirmasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yillar sonra Amsterdam da havaciliktan anlayan adam gibi bir adam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Allah yar ve yardımcı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000